Vaporesso iTank – test najlepszego Sub-Ohma

0
3744
vape-poland-vaporesso-iTank-4
Vaporesso iTank, czyli najlepszy atomizer na gotowe grzałki. Co tak naprawdę stoi za jego fenomenem? Przetestowałem go dla was i postaram się odpowiedzieć na to pytanie. 

Jeśli nie znacie jeszcze Vaporesso iTank, dane techniczne oraz konstrukcyjne znajdziecie w tym artykule.

Wygląd i konstrukcja 

vape-poland-vaporesso-iTank-1Vaporesso iTank to masywny i wysoki atomizer mieszczący spore ilości liquidu. Pomimo swoich wymiarów prezentuje się ładnie. Kolor, który posiadam to gunmetal, czyli obecnie jedyny, w którym iTank występuje samodzielnie. Ustnik to standardowo typ 810, jest dość szeroki i wysoki, przez co użytkuje się go przyjemnie. Atomizer zalejemy, odsuwając górnego capa. Rozwiązanie to sprawdza się wyśmienicie i nie sprawiło mi do tej pory żadnych problemów.

vape-poland-vaporesso-iTank-2iTank to atomizer z dolnym przepływem powietrza więc wiele osób zada pytanie: „czy cieknie?” odpowiedź brzmi: „nie”. Wszystko dzieje się za sprawą systemu cyrkulacji liquidu. Musimy pamiętać jednak o używaniu gęstych płynów, ponieważ grzałki mają naprawdę spore otwory z bawełną, lecz gdy o to zadbamy, szansa na wyciek jest praktycznie zerowa.

Użytkowanie 

vape-poland-vaporesso-iTank-3Prywatnie rzadko zdarza mi się używać atomizerów na gotowe grzałki, jednak za sprawą tego parownika sytuacja może się odmienić. iTank jest po prostu świetny. Dedykowane grzałki GTI w połączeniu z przyjemnym przepływem powietrza sprawiają, że ciężko odstawić go na półkę. Smak oddawany jest na naprawdę fajnym poziomie, wiadomo, że nie jest on aż tak wyrazisty i rozbudowany jak w przypadku topowych RTA, aczkolwiek jest na tyle dobry, że jestem w stanie pójść na kompromis wygoda/smak. Gotowe grzałki to naprawdę fajna odskocznia dla starych wyjadaczy, których codzienna wymiana bawełny lekko przytłacza.

Opakowanie 

Swojego iTanka kupiłem w zestawie z Targetem 100, który jako zasilanie również błyszczy. W zestawie zawarte były zapasowe uszczelki, szkiełko i dodatkowa grzałka. Taki sam zestaw akcesoriów znajdziemy, kupując samego iTanka. Szkoda, że producent nie dorzuca większego szkiełka, które możemy zobaczyć w zestawie z Targetem 200, no ale nie można mieć wszystkiego.

Podsumowanie 

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem atomizera na gotowe grzałki, nowy produkt od Vaporesso będzie idealnym wyborem. Wielu osobom może nie podobać się to, że iTank występuje osobno tylko w kolorze gunmetal. Rozwiązaniem tego problemu są nowe Gen 80S i Gen 200, ponieważ w zestawach z tymi zasilaniami znajdziemy tego Sub-Ohma w innych odcieniach. Wydaje mi się, że Vaporesso po sukcesie tego parownika zdecyduje się na wypuszczenie innych kolorystyk, jednak na to musimy jeszcze poczekać. Słowami podsumowania iTank to naprawdę solidny produkt obok, którego nie można przejść obojętnie.

Atomizer Vaporesso iTank znajdziecie tutaj.
Zestawy z tym właśnie atomizerem tu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here