Nevoks APX S1 – Nowość dla początkujących

0
205

Aktualnie każdy poszukuję czegoś poręcznego i przyjemnego w utrzymaniu. Dlatego tym razem weźmiemy na ekran APX S1 od firmy Nevoks.

Krótki opis

Nevoks APX S1 to małe i poręczne urządzenie z nową technologią zmiany trybu przez obracanie wkładem. Ma on niewielki akumulator, który rekompensuje wejście ładowania USB typu C które, zapewni dodatkowo szybkie ładowanie. Dodatkowo zaimplementowane ma FH, czyli dokładniej Fast Charge dodając temu ładowaniu więcej mocy. Standardowo zaimplementowali możliwość redukcji przepływu powietrza. A wkłady mają technologię przeciw wyciekaniu którą stworzyła ich firma a z której są bardzo dumni.

Specyfikacje

E-papieros ten ma wbudowany akumulator 500mAh, maksymalną moc 18W, która wydaję się wręcz idealna do takiej baterii. Dodatkowo urządzenie jest wielkości 119x20x10mm co sprawia, że perfekcyjnie będzie leżało w przeciętnie dużej dłoni. Korzysta z dwóch rodzajów wkładów 0.8ohm i 1.2ohm, które zostały już dobrze sprawdzone w innych urządzeniach, a dodatkowy system anty wylewania się liquidu sprawi, że korzystanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Wygląd

Urządzenie zostało stworzone tak, by było smukłe i delikatne, lecz niech nie speszy was ta informacja, ponieważ materiał, z jakiego jest zrobiony, prezentuje się bardzo wytrwale. Został zaokrąglony w takich miejscach, aby sprzyjał każdemu kształtowi dłoni, torebki jak i kieszeni. Jego wiele rodzai kolorystycznych dodatkowo sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ogólne wrażenia

W całości sam vape wydaje się praktyczny na krótkie wyjścia. Jego mały pobór liquidu jak i wielkość idealnie sprawdzi się na spacery lub wyjścia do sklepu. Przez swój mały próg wejścia będzie wręcz idealny dla osób zaczynających swoją przygodę z vapowaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here