Najlepsze i najtańsze czyli jak nie wydać a korzystać

0
300

Z tego artykułu dowiecie się, które z podów uznać można za najlepsze, a jednocześnie najbardziej przystępne cenowo. Niektóre mogą was zaskoczyć, innych z pewnością zaś się nie spodziewacie. Jeśli szukanie czegoś nowego to ten artykuł jest specjalnie dla was.

Zapewne wielu z was przez długie godziny zachodziło w głowę, szukając najlepiej wyglądającego i jak najciekawszego urządzenia. Poniższe zestawienie to streszczenie długiej listy podów, które pomoże uporać się z problemem.

Niska półka cenowa

Sonder Q — plasuje się w najniższym pułapie cenowym, ponieważ można zdobyć go już za jedyne 60-70 złotych. Posiada baterię o pojemności 1000mAh, gniazdo ładowania typu C i górny system zalewania. Jego jedynym, choć biorąc pod uwagę okoliczności — dość sporym minusem, jest materiał, z jakiego został wykonany. Ten wydaje się być bowiem podoby do… taniego plastiku. Mimo ładnego designu i stosunkowo dobrych parametrów nie zaleca się więc stosowania go w cięższych warunkach. Jeden upadek za dużo mógłby kosztować nas zbyt wiele nerwów.

Novo 2C — Na kolejnym miejscu, zaledwie „oczko” nad poprzednikiem, sytuuje się Novo 2C. Choć nie porywa pojemnością baterii tak, jak wyżej wspomniany, jego obudowa wykonana jest z trochę lepszego materiału. Mowa bowiem o 800mAh, ładowanych kablem typu C. Urządzenie ma też górny system zalewania, jego ramy cenowe to zaś między 75 a 90 złotymi.

Średnia półka cenowa

Ursa Nano  — przez jednych uwielbiana, przez innych znienawidzona. Po swoim trzymiesięcznym hypie można było dostrzec więcej negatywnych, aniżeli pozytywnych opinii o całej serii Ursa Nano. Mimo to sprzęt charakteryzuje się przyciągającym uwagę wyglądem, z ładnie zaokrąglonym kształtem i baterią o pojemności 800mAh, która na sam początek przygody z e-papierosami może wystarczyć na długie godziny korzystania. Całość ma dolny system zalewania, a do tego wytrwałą obudowę, a przy cenie wahającej się w okolicach 100-120 złotych jest to solidny wybór.

Oxva oneo — „miecz świetlny” z baterią 1600mAh, charakteryzujący się nietypową funkcją paska LED na boku. Dla fanów nietypowego wyglądu będzie to ciekawy zakup, udoskonalony przez swoje osiągi do 40W które spokojnie wystarczą przy tak dużej baterii, Jego cena to zaś okolice 120-140 złotych.

Wysoka półka cenowa

Novo Master Box — e-papieros o wyglądzie kostki. W zestawie zawarta jest wygodna zawieszka, całość charakteryzują zaś dwa tryby pracy przy baterii 1000mAh. Jego estetyczny wygląd i solidne wykonanie czynią go idealnym kompanem w długich sesjach vapowania — przy pracy, na urlopie czy w jakichkolwiek innych warunkach, Dzięki możliwości zawieszenia go na szyi, nie będziemy musieli się nawet obawiać, że niefortunnie upadnie lub — co gorsza — postanowi „schować się” w najmniej oczekiwanym miejscu.

Oxva Xlim SE2 — Usprawniona wersja Xlim SE Bonus. Najnowszy brat serii XLIM, który powtarza to, co w innych modelach uwielbialiśmy najbardziej. 1000mAh, 30W i ładowanie typu C tworzą idealnie warunki do korzystania z niego po długich godzinach ciężkiego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here