V01 Family – Czy ktoś zamawiał AirPodsy?

0
2158

O urządzeniu V01 od Fogware możecie poczytać o tutaj. Natomiast całe piękno urządzenia to dodatki. Tak, te płatne opcje których zwyczajnie ludzie nie lubią, to tutaj są doprowadzone do momentu, w którym chce się je mieć!

V01 Family składa się z urządzenia, zmiennych typów kardridży oraz na 2ch dodatkach na których się skupimy. V-Bank oraz V-Dock. To dodatki które mają ułatwić życie użytkownikowi i zmienić sposób użytkowania.

V-Dock

To nic innego jak stacja dokująca do użytku domowego/biurowego. W sumie można jej używać gdzie tylko chcecie, nawet w samochodzie. Ogranicza Was tylko wyobraźnia. Najważniejszą jej funkcją są 2 sloty na urządzenia V01. W czasie gdy używacie jednego, drugi może czekać gotowy na stacji. W momencie gdy pierwszy się wykończy, chwytacie drugiego i nie musicie czekać na naładowanie. Oferuje dodatkowo tryb fast charge, ochrone przed zwarciem oraz przed przeładowaniem. Design dopełnia pulsujące łagodnie światło u spodu. Prosto i łatwo. Czego więcej chcieć?

V-Bank

To właśnie to czego więcej chcieć. V-Bank to nie tylko przenośna stacja dokująca z opcją ładowania V01, ale także ma funkcje powerbank’a poprzez port USB. Możecie podpiąć co tylko chcecie by zasilić to tym małym urządzeniem. 2500mAh baterii, wystarczy na naładowanie V01 aż 9 razy! Co wg producenta ma dostarczać energie na 2 dni pracy.

Ergonomiczny kształt i pewny chwyt dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału. Elegancki wygląd to tylko dodatek. Dzięki 4rem diodą LED będzie w każdej chwili dostęp do informacji o statusie naładowania. Sam V-Bank naładujemy poprzez kabel USB Typu C.

A Wy co sądzicie o całej gamie urządzeń V-Family? Przypadła Wam do gustu? Bo nam bardzo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here