3 modele Dragów X – Którego wybrać? Cz.2

0
858

W ostatnim artykule mogliście przeczytać, którego Draga S wybrać pod swoje preferencje. Dziś chcielibyśmy pomóc tym z was, którzy preferują opcje na wymienny akumulator. Czyli –  jak wybrać swojego idealnego Draga X? Zapraszamy!

VooPoo Drag X – kolejna klasyka

Tak naprawdę ten Drag jest tylko niewiele większy od Draga S, a możecie wzbogacić go o akumulator 18650 do nawet 3000mAh. Tak samo wspierany jest przez zespoły grzewcze PNP, w tym te nowe z końcówką TW. Dodatkowo samodzielnie możecie dokupić wkład na grzałki TPP. Razem z końcówką X dostaniecie jeszcze większą uniwersalność wraz z urządzeniem. Maksymalna osiągalna moc na nim to 80W. Jednak jeśli duża gęstość chmury Was zniechęca to nie martwcie się. Dzięki grzałkom PNP R1 0.8Ω będziecie mogli korzystać z niego sposobem MTL na zalecanej mocy 12-18W. Zapewni to Wam z pewnością dłuższy czas korzystania po jednym naładowaniu akumulatora, jak i mniejsze zużycie płynu. Standardowo Drag X zaopatrzony jest również w wyświetlacz, oddzielną regulację przelotów powietrza jak i regulację watów. Niestety ten model już nie wspiera opcji automatycznego zaciągnięcia – także przygotujcie się na korzystanie jedynie z przycisku.

Drag X dostępny tutaj.

VooPoo Drag X Pro – większa moc, większe możliwości

Jeżeli jednak jesteście osobami, które cenią sobie aby ze swojego e-papierosa wydobyć jak najwięcej, to ten model powinien Was zainteresować. Drag X Pro wspiera zarówno akumulatory 18650 (przez użycie dołączonego do niego adaptera), jak i te 21700 oferujące aż 4000mAh! Tak jak w S Pro i tutaj nie musicie brudzić sobie rąk podczas uzupełniania wkładu płynem – wystarczy przekręcić górny ring. Ten model również wspiera kartridże na grzałki PNP, w tym i te MTL. Poza standardowymi cechami jak wyświetlacz, regulacja przelotów powietrza, osobna blokada i przyciski macie tutaj coś o czym nie każdy wie. Drag X Pro pozwala również na włączenie funkcji działania poprzez automatyczne zaciąganie. Dzięki tym wszystkim możliwościom ten model jest najbardziej uniwersalny.

Drag X Pro dostępny tutaj.

VooPoo Drag H80s – poręczność i ekonomia

Nowe rozwiązania w tym modelu sprawiają, że obsługa go moim zdaniem jest dużo prostsza i przyjemniejsza. Tak samo jak w E60 i tutaj uzupełnianie płynem odbywa się przez odkręcenie ustnika. Jedynie musicie się przygotować na korzystanie tylko z grzałek PNP. Ale dzięki nim Drag H80s oferuje nam szeroki zakres pracy od DL do MTL (1-80W). Kolejnym plusem jest pozbycie się przez producenta dolnego wejścia na akumulatory 18650. Zastąpili to magnetyczną klapką ukrytą za skórzaną częścią obudowy – rozwiązanie dużo mniej awaryjne. Ten model również ma możliwość włączenia trybu ECO dzięki któremu wydłużymy czas korzystania z urządzenia po jednym naładowaniu. Dodatkowo dzięki dużym cyfrom na wyświetlaczu wszystko to sprawia, że Drag H80s jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Jedynym minusem jest to, że nie włączycie tutaj funkcji automatycznego zaciągania.

Drag H80s dostępny tutaj.

Mamy nadzieję, że dzięki tym wszystkim informacjom wybór stanie się dla Was dużo łatwiejszy. Pamiętajcie, że razem z akumulatorami warto zainwestować również w oddzielną ładowarkę do nich. Każdy z tych modeli jest sprzedawany bez baterii w pudełku.
Akumulatory znajdziecie tutaj.
A ładowarki do nich tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here