MOD Eleaf Mini iStick 20W – kolejny przeciętniak

0
1190

Eleaf Mini iStick 20W to naprawdę niewielkich rozmiarów MOD od chińskiego producenta. Jak widać każdy producent stara się nadążyć z obecnymi trendami na minimalizacje, tak też mamy i w tym przypadku.  O Eleafie zrobiło się ostatnio dosyć cicho na rynku e-papierosowym, czy dalej tak pozostanie?

Specyfikacja:

  • Wymiary: 32.5 x 21 x 52mm
  • Tryby pracy: Przycisk
  • Moc (W): 1-20W
  • Akumulator: 1050mAh (wbudowany)
  • Typ USB – USB-C szybkość ładowania 1A
  • Kompatybilny z atomizerami o średnicy 16,5mm
Kolorystyka:

Każdy z nich pokryty jest powłoką skóropodobną.

Budowa:

Eleaf Mini iStick 20W to nowe wydanie poprzedniego Mini iStick 2. Tym razem producent nie oferuje żadnego atomizera, ale mamy tutaj standardowy gwint 510. Minusem jednak przy wyborze „góry„, będzie ekran na górnym panelu moda. Ogranicza nas do atomizerów, które nie mają więcej niż 16,5mm średnicy, tutaj już może się rodzić problem. Większość z nich, nawet te przeznaczone typowo do palenia MTL, ma średnicę min. 20mm. Jeżeli jednak komuś nie będzie przeszkadzał odrobinę zasłonięty ekran, to nie powinien mieć problemu.

Sam wbudowany akumulator jest niewielkiej pojemności, bo 1050mAh, minimalnie mniej od swojego poprzednika. Przy takim maluchu uważam, że będzie ona mimo wszystko wystarczająca. Zwłaszcza jak widzimy – sam mod skierowany jest dla użytkowników małej mocy i chmury.

Mini iStick 20W zaopatrzony tym razem jest w wejście USB typu C. Zmiana już zdecydowanie na duży plus. Urządzenie naładuje nam się zdecydowanie szybciej, a dodatkowo nie będziemy mieli problemów z uszkodzeniem samego wejścia do ładowania. Niestety jest ono na samym spodzie obudowy, osobiście nie lubię tego rozwiązania w e-papierosach.

Wracając do wyświetlacza. Ekran jak już pisałam, jest umieszony na górnym panelu, co byłoby fajnym rozwiązaniem gdyby nie rozmiar urządzenia. W końcu dzięki temu łatwo sprawdzimy na jakiej mocy palimy, czy ile % baterii nam zostało do rozładowania. Jednak musimy wejść osobno w każde z nich. Liczby na wyświetlaczu są naprawdę spore, co jest dodatkowym plusem według mnie.

W pudełku:

  • Eleaf Mini iStick 20W
  • Kabel Usb Typu C
  • Instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
Podsumowanie:

Eleaf Mini iStick 20W widać, że ma trafić w konkretną grupę odbiorców. Według mnie producent chciał za dużo rzeczy, na małej przestrzeni. Największym minusem jest położenie ekranu, które ogranicza nas z wyborem atomizera. Gdyby był on na boku, bądź samo urządzenie nieco większe to problem szybko by się rozwiązał.
E-papierosów na rynku mam coraz więcej, przez co ciężko „wybić się” przy niepróżnującej konkurencji. Na niekorzyść Eleaf’a raczej jeszcze długa droga przed nim, aby powtórzył sukces np. pierwszych iJust.
Więcej możecie przeczytać na stronie producenta tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here