Wenax M Starter – Kolejny vape powerbank!

0
179

Jeśli szukaliście lepiej smakującej odmiany do viltera pro to idealnie trafiliście. GeekVape prezentuje nam kolejny starter kit specjalnie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z e-papierosami. Czyli Wenax M Starter KIT!

Krótki opis

Wenax M Starter Kit to urządzenie małe i poręczne. Idealnie sprawdzające się dla osób podróżujących i tych rozpoczynających swoją przygodę dzięki dodatkowemu powerbank’owi dodawanemu do zestawu. A jego prosty sposób korzystania pozwoli nawet najnowszym użytkownikom czerpać z niego satysfakcję.

Specyfikacje

Samo urządzenie ma baterię o pojemności 400mAh co nie znaczy, że jego czas korzystania jest krótki. Dzięki powerbank’owi możemy naładować go aż cztery razy, ponieważ mieści on aż 2500mAh. Dodatkowo jest on zaprogramowany w funkcję On-The-Go co daję wam możliwość ładowania także słuchawek lub telefonów przy jego użyciu. Działa on w pełni automatycznie dzięki czujnikowi wykrywania zaciągnięcia i korzysta z trzech rodzajów wkładów. Jako dodatkowy atut, możemy uznać wykorzystanie wkładów prefilled, czyli systemów zamkniętych, które już wcześniej wypełnione są liquidem. A i wykorzystywane są wkłady z wenaxa M1.

Design

Ma prosty i nie skomplikowany wygląd a wszystko mieści się w niewielkiej obudowie. Producent umieścił w nim ładowanie typu C w dolnej części obu urządzeń. Jeśli chodzi o wersję kolorystyczne, są bardzo proste i w głównej mierzę jednolite. Jedynym wyjątkiem jest Earth Art, który ma bardzo prestiżowy wygląd imitujący konstrukcję z drewna.

Podsumowanie

Małe i skromne urządzenie, które da satysfakcję osobom zaczynającym przygodę z e-papierosami. Jego dodatkowa funkcja ładowania innych przedmiotów idealnie sprawdzi się na długie podróże, a i nie będziemy musieli obawiać się o nasze słuchawki lub telefon, że rozładują się w środku spaceru. Urządzenie to wydaje się bardzo dobrym kompanem lub nawet gadżetem dla większych entuzjastów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here