OXVA Xlim Go – Prostota połączona z elegancją

0
298

OXVA Xlim Go to najnowsze urządzenie tej firmy. Skupia się ona głównie na prostocie użytkowania, nie rezygnując jednocześnie ze świetnych parametrów. Sprawdźmy, czym może nas zaskoczyć.

Wygląd i budowa

W przeciwieństwie do nieskomplikowanych urządzeń innych producentów, które zazwyczaj są tą najtańszą opcją, producent nie zrezygnował tutaj z bardzo dobrej jakości budowy. W podobie do niektórych wariantów kolorystycznych Oxvy Xlim Pro znajdziemy tutaj syntetyczną skróę. Urządzenie dzięki temu bardzo dobrze leży w dłoni i prezentuje się bardzo elegancko

Bateria i wydajność

OXVA Xlim Go wyposażona jest w imponującą baterię o pojemności 1000mah, czyli nawet 100mah więcej niż w wersji pro. Maksymalna moc wynosi aż 30W, co oznacza, że bez problemu obsłuży ona wszystkie wkłady od 0.4Ω do 1.2Ω znane z serii Xlim. Niestety nie mamy tutaj żadnej możliwości regulacji mocy, myślę jednak, że kłóciłoby się to z zamysłem urządzenia, którym ma być głównie prostota.

Pomimo zastosowania USB-C urządzenie ładuje się z prędkością 1A, co jest trochę niskim wynikiem, zwłaszcza patrząc na to, że ładowanie z prędkością 2A staje się już standardem nawet w tych tańszych urządzeniach.

Podsumowanie

Jest tanio? Jest tanio. Jest dobrze? Jest dobrze! Oxva Xlim Go z pewnością spełni wymagania mniej wymagających użytkowników, którzy nie chcą rezygnować z materiałów premium i świetnego wyglądu.

Kolorystyka

Specyfikacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here