Ultra potencjał czyli – MANTO AIO ULTRA

0
240

Szukaliście kolejnego AIO, które zaspokoi wasze oczekiwania? Czy może chcecie zacząć swoją przygodę z vape? Manto AIO Ultra pokaże wam swoje ULTRA wejście do tego wielkiego świata!

Manto AIO Ultra, czyli?

Proste urządzenie, duża moc, wymienny akumulator a mimo wszystko prosty wygląd i kompaktowy rozmiar! Rincoe prezentuje nam kolejne AIO, które wypada bardzo ładnie w porównaniu do wcześniejszych jego wersji. Prostszy i bardziej przejrzysty wygląd ułatwi i umili korzystanie z niego nawet osobom, które są weteranami vapowania. Ekran LED został usprawniony, przez co nie wygląda jak zegar elektroniczny, a bardziej przypomina cyfry z dobrego smartwatcha. Już po samej budowie widać, jak lekki, a jednocześnie jak trwały jestto sprzęt. Co więcej, daje nam też wiele opcji modyfikacji, dopasowanych do indywidualnego gustu!

Specyfikacje

Mały, lecz przejrzysty ekran, pokazujący wszystkie detale – od ilości zaciągnięć, aż po ich długość. Sam ekran ma także możliwość doboru barwy, tak by dopasować go idealnie pod kolor waszego urządzenia. Sam Manto AIO Ultra działa na mocy 10-80W przy grzałkach zestawowych 0.3Ohm i 0.15Ohm. Dodatkowo ma możliwość zamontowania bazy RBA dla bardziej zapalonych użytkowników. Jeśli zaś chodzi o jego wielkość, rozmiar 80×52.5×26.6mm sprawia, że idealnie dopasowuje się do dłoni, a także pozwala pomieścić wymienny akumulator 18650.

Wygląd

Urządzenie występuje w aż 6 wersjach kolorystycznych – Limonkowej, Różowej, Niebieskiej, Zielonej, Czarnej i Fioletowej, co sprawia, że może stać się perfekcyjnym wyborem nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Wspomniany zaś już wyżej ekran ze zmiennymi kolorami umożliwia dopasowanie ich pod AIO.

Ogólne podsumowanie

Jeżeli potrzebujecie wytrzymałego i prostego w użyciu urządzenia, Manto AIO Ultra będzie świetnym wyborem. Jego niewielki próg wstępu nada się idealnie nawet osoby początkującej, a jeśli ktoś ma zamiar go wykorzystać w trudnych warunkach, wystarczy dodatkowy akumulator. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here