Vandy Vape BIIO – Kolejny gracz na rynku kompaktowych podów

0
238

Vandy Vape, producent znany głównie z atomizerów lub większych urządzeń wchodzi na rynek ze swoją najnowszą propozycją, czyli Vandy Vape BIIO. Urządzenie wydaje się ciekawą propozycją, ale zobaczymy czy jest w stanie przebić najpopularniejsze urządzenia w swojej kategorii wagowej.

Wygląd i budowa

Vandy Vape BIIO wykonany jest głównie ze stopu aluminium, co sprawia, że jest zarówno wytrzymały jak i lekki. Mamy do dyspozycji po 3 wersje kolorystyczne matowe i chropowate, które z pewnością zwiększą pewność chwytu urządzenia. Na froncie znajdziemy kolorowy ekran TFT o przekątnej 0,96 cala. Do wyboru mamy różne kolory interfejsu, dzięki czemu bez problemu dopasujemy jego wygląd do naszych preferencji.

Bateria i wydajność

Urządzenie posiada wbudowaną baterię o pojemności 1000mah, nie jest to specjalnie dużo, ale z pewnością wystarczy nam na cały dzień intensywnego użytkowania. Minusem tutaj jest szybkość ładowania, bo pomimo zastosowania portu USB-C, urządzenie ładuje się z prędkością maksymalnie 1A.

Maksymalna moc urządzenia wynosi aż 35W, co jest dość miłym zaskoczeniem przy tak małym rozmiarze, zwłaszcza dodając do tego szeroki wybór wkładów o opornościach 0.4Ω/0.6Ω/0.8Ω/1.2Ω, które zalewane są od góry bez konieczności wyciągania go. Z pewnością ułatwi nam to uzupełnienie płynu i zmniejszy potencjalne wycieki.

Vandy Vape BIIO jest mocno uniwersalny, a dzięki szerokiej personalizacji, z pewnością każdy ustawi urządzenie do swoich indywidualnych preferencji.

Kolorystyka

Specyfikacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here