Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

0
164

Mimo że o Joyetech, jako o producencie nie słychać zbyt wiele to nie znaczy, że spoczywa na laurach. W ostatnim czasie światło dzienne ujrzało urządzenie Joyetech EGO NexO. Jest to urządzenie w typie poda czy też all in one. Sprawdźmy więc dokładniej co też twórca dla nas przygotował.

Joyetech EGO NexO to pod w formie sticka, który posiada wbudowany akumulator o pojemności 1500 mAh, a to w połączeniu z USB C pozwala na dość szybkie naładowanie urządzenia w pełni. Poziom rozładowania jest pokazywany za pomocą kolorowych diod, czyli wracamy do korzeni. Samo urządzenie prezentuje się bardzo ładnie, ale są tylko cztery kolory do wyboru. Dla jednych bez różnicy, a dla drugich ważny aspekt.

Joyetech Ego NexO

Coś, co jest w pewnym sensie nowością to system zalewania. Jest on górny, zabezpieczony pierścieniem oraz dodatkowo uszczelką. Aby wlać płyn, należy pierw przekręcić pierścień, a później pozbyć się uszczelki. Identyczne rozwiązanie prezentuje Voopoo Drag 3 TPP-X. Dokładniej można się temu przyjrzeć na stronie producenta, gdzie są dostępne animacje.

Joyetech EGO NexO jest na wymienne grzałki z serii EN. Są to zespoły grzewcze, których siatki mesh stworzono ze stali super austenitycznej. Daje to na pewno większą żywotność grzałki i czystszy smak. Warto również zwrócić uwagę, że jest to materiał wykorzystywany w medycynie.
Trzy oporności grzałek w połączeniu z górnym przepływem powietrza, którego regulacja jest bardzo precyzyjna może faktycznie dać bardzo pozytywne odczucia podczas wapowania. Bez problemu powinien poradzić sobie również z zaciąganiem MTL.

Podsumowanie

Joyetech EGO NexO to fajne urządzenie do codziennego użytku. Niecodzienne rozwiązanie w sposobie wlewania liquidu (oby działało to lepiej niż w Voopoo) może zaciekawić sporo osób, a dodatkowo dobrze zapowiadające się grzałki mogą sprostać nawet wymagającym użytkownikom. Wydaje się, że Joyetech zrobił kawał dobrej roboty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here