BP Mods Tomahawk SBS – Squonk i SBS

1
2060

BP Mods Tomahawk SBS to bardzo nietypowe i unikalne urządzenie, od marki skierowanej do sympatyków MTL’a. Po wydaniu kilku parowników RTA i jednego z najmniejszych RDA nadszedł czas na urządzenie pasujące do tych konstrukcji.

Wygląd i konstrukcja

vape-poland-bp-mods-tomahawk-sbs-2BP Mods Tomahawk SBS z pozoru wygląda na typowy w swojej kategorii mod side by side. Parownik na jednym końcu, na drugim tubka na jeden akumulator 18650. Po stronie ogniwa znajdziemy także wejście typu USB C. Urządzenie będzie pracować w zakresie od 5 do 60 W, co świetnie komponuje się z parownikami od tego właśnie producenta.

vape-poland-bp-mods-tomahawk-sbs-3Wyjątkową cechą Tomahawka jest możliwość squonkowania. W zestawie znajduje się butelka tworząca połączenie między parownikiem a gwintem 510 na modzie. Duża silikonowa powierzchnia owej butelki, sprawi, że squonkowanie będzie wygodne. Rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku parowników takich jak Requiem RDA bądź wcześniej wspomnianego Bushido. Atomizery te, średnio nadawały się do klasycznego kapania przez ustnik, a standardowe squonk mody wyglądały komicznie z tak małymi parownikami.

vape-poland-bp-mods-tomahawk-sbs-4Urządzenie posiada również tryb kontroli temperatury, skierowany do zaawansowanych użytkowników. Obsłuży on metale takie jak nikiel, tytan czy stal.

Kolorystyka

BP Mods Tomahawk SBS dostępny będzie w 4 wariantach kolorystycznych. Jest czarny i srebrny oraz dwa kolory nawiązujące do producentów sprzętu. Zielony reprezentuje Dovpo a pomarańcz to znak rozpoznawalny marki BP. Każdy z tych wariantów posiada jednak srebrne wstawki, które idealnie skomponują się z parownikami w tym kolorze.

Opakowanie

W charakterystycznym pomarańczowym pudle znajdziemy nasze urządzenie, kilka części zamiennych takich jak śrubki czy uszczelki oraz zapasowy silikon do butelki. Ten ostatni element jest szczególnie ważny, gdyż rożnie bywa z dostępnością takich akcesoriów.

Podsumowanie

Tomahawk to sprzęt skierowany do konkretnej grupy odbiorców i tylko konkretna grupa ludzi weźmie go pod uwagę. Podoba mi się cały zamysł stojący za sprzętem, jednak mała ilość parowników MTL w kolekcji sprawia, że raczej po niego nie sięgnę.

Więcej na temat BP Mods Tomahawk SBS dowiecie się tutaj.

1 KOMENTARZ

  1. Szukam dobrego pod-moda z zewnętrznym aku 18650, z dużą dostępnością grzałek, mocą 40-60 wat max. Istnieją takie jeszcze na rynku? Voopoo drag h80s jest ok, ale czytałem, że liquid cieknie przez grzałkę… możecie polecić coś innego w tym stylu? Albo jakiś ranking zrobić. Dopiero zaczynam się zagłębiać w te tematy i nie chciałbym kupić badziewia na start, aby się nie zniechęcić. Patrzyłem na smoka rpm5 pro, ale wolę grzałki o oporności 0.3 w zwyż, aby nie kopcić jak smok xD na 80w. Z góry dzięki za podpowiedzi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here