Cigpet CAPO Mod – czyli starocie od zapomnianej marki IJoy.

0
599

Przeglądając strony internetowe przypomniałem sobie o zapomnianej już marce iJoy, słynącej dawnymi czasy z takich hitów jak atomizer iJoy Limitless RDTA – którego do dziś posiadam w kolekcji. Na stronie ukazały się pięknie wyglądające jednorazowe e-papierosy o ogromnej amplitudzie zaciągnięć ( zapewne na bardziej liberalne rynki niż nasz ojczysty) oraz właśnie Cigpet CAPO Mod – jedyny MOD na ich stronię, zatem zaczynamy…

 

Cigpet CAPO Mod – pięknie wyglądająca konstrukcja. która na pierwszy rzut oka odznacza się bardzo ciekawą grafiką – na której spotkać możemy postacie nawiązujące do popkultury oraz bardziej autorskie, choć lekko kiczowate szkielety. No nic, to tylko wygląd – do najnowszej edycji Ursy… którejś tam nie robi to na mnie żadnego wrażenia. To może cos o bebechach?

Rzecz oczywista – koszyk, który pomieści dwa modele akumulatorów o rozmiarze 18650 ( nie ma ich  pudełku) chociaż nikogo to nie powinno dziwić. Rozmiar przedstawia się dosyć zachęcająco 90 mm*52.5 mm*25 mm – czyli konstrukcja dosyć smukła i prostokątna, co dalej… zakres pracy jedyne 126 W. aż się smutno robi, bo praktycznie zerowy, firma która stworzyła tak genialny atomizer, przy pomocy tego moda nie rozkręci chociażby 70 % jego możliwości, to może teraz serduszko?

UNIV chipset – czyli nowatorska konstrukcja o której zdania są dosyć podzielone, szczególnie jeśli chodzi o spadki. Na duży plus materiał który zastosowano do stworzenia urządzenia. Jego nazwa to poliwęglan  – bardzo dobrze rozkłada siłę uderzeniową oraz minimalizuję przekazywanie ciepła – rzadko spotykany w obecnych e-papierosach.

Poza tym producent ubezpieczył urządzenie w szereg zabezpieczeń przed zwarciem, rozładowaniem oraz wszystkimi innymi niebezpieczeństwami związanymi z użytkowaniem moda. Cigpet CAPO Mod posiada również niewielkich rozmiarów ekran, który pokazuje podstawowe informację oraz swoim rozmiarem jest zapewne energooszczędny. To wszystko? Tak! Niestety…

Specyfikacje:

Materiał: PCTJ
Ekran: 0,91 cala
Pojemność baterii: 2 x 18650 baterii (brak w zestawie)
Zakres mocy: 1-126 w
Zakres rezystancji: 0,05-3,0 Ohm
Prąd wyjściowy: 0-45A
Zakres napięcia wyjściowego: 0-7,5 V.
Ładowanie: obsługa ładowania portu USB
Najcenniejszy mod na rynku
Pierwszy przyjazny dla środowiska MOD materiał PCTJ
Przenośny i łatwy w obsłudze
Wiele zabezpieczeń: zabezpieczenie przed zwarciem, ochrona przed niskim poziomem baterii, ochrona TC

Podsumowanie: 

Urządzenie to  jedna wielka masa rozczarowań. Nie dostajemy tutaj niczego nowego, oprócz uniwersalnego materiału, który dobrze się wyrzuca. Wszystkie parametry są dosyć średnie tak samo jak wygląd, na szczęście – dla przyszłych posiadaczy – cena też jest średnia. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here