Ijoy Limitless RDTA – stare dobre czasy kultury RDTA!

0
1365

Ijoy Limitless RDTA – to dosyć stare urządzenie, które swoje lata świetności ma już dawno za sobą. Pamiętam jak około 7-8 lat temu zakupiłem ten przedmiot. Design oraz rozwiązania technologiczne powalały na kolana, szczególnie w tamtych czasach –  gdzie nikt nie liczył się z ilością zjadanego liquidu. Bazy 1000ml były na porządku dziennych, a arsenał nikotyny sięgał okrągłych 72mg/ml! Niestety dziś to tylko marzenia.

 

To klasyczne urządzenie typu RDTA, następca słynnego (drippera), który miał jedną zasadniczą przewagę, pod pinamy, gdzie umieszczamy grzałkę z watą znajduje się zbiorniczek, gdzie przy pomocy długich włosków waty, zaciąga ona płyn do góry, zapewniając stały dostęp do liquidu, bez konieczności charakterystycznego zakrapiania waty co 2-3 min. IJoy wypuścił naprawdę cudowny, wówczas atomizer, zapakowany w pięknym kolorowym opakowaniu, limitless stał się pewnego rodzaju hitem na rynku. Hit jednak miał pewne Mankamenty, przede wszystkim jakość farby, która w bardzo szybkim tempie odpadała płatami od metalowej powłoki, chociaż oryginalny kolor aluminium też robił pozytywne wrażenie.

Szczególną uwagę jak na te czasy zwracało spasowanie tej konstrukcji. Była ona bardzo szczelna i nachodziła na siebie w odpowiednich proporcjach, utrzymując całe urządzenie w całości pomimo dosyć dużych przesileń oraz grawitacji.

Pojemność Limitlessa to okrągłe 4ml, szkło zabezpieczające atomizer było bardzo dobrej jakości, dając pewność trwałości w niechcianym kontakcie z podłogą. Jednym obecnym rywalem tego legendarnego urządzenia być może Pyro V4 RDT od znanego Vandy Vape.

Reszta parametrów prezentuje się wzorowo, atomizer posiada gwint 510, oczywiście został wykonany ze stopu stali nierdzewnej. Jego maksymalna pojemność po zastosowaniu przedłużenia wynosi 6.3ml. Wymiary urządzenia to 25×62 mm. a rok wydania przypada na Listopad 2016 r.

 

Podsumowanie:

Ijoy Limitless RDTA to świetna konstrukcja którą pomimo upływu czasu nie odstaję od dzisiejszych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu technologii RDTA  możemy cieszyć się tym sprzętem korzystając z gotowych grzałek, chociażby Claptony lub Alieny. Sam wygląd zewnętrzny przykuwa uwagę oraz mosiężna konstrukcja pozwalają wyczuć wysoką jakość wykonania. W 2023 jest to dalej dobry wybór, które mogę ze szczerego serca polecić.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here