Hellvape Dead Rabbit Solo RTA – Mniejszy królik

0
762

Hellvape Dead Rabbit Solo RTA, to kolejna odsłona znanej serii od tego producenta, który ponownie prezentuje nam odświeżoną wersję znanego atomizera w wersji na pojedynczą grzałkę tak jak w przypadku Fat Rabbit Solo RTA. Jest to kontrukcja, która pozwala zmniejszyć zużycie liquidu i jest dużo bardziej przyjazna dla początkujących.

Specyfikacja

Wygląd i budowa

Atomizer jest zdecydowanie mniejszy od poprzedników, mamy tutaj zaledwie 38mm wysokości i 24mm szerokości, co powinno sprawić, że bez problemu założymy go nawet na mniejsze zasilanie tak, aby nie wystawał poza obrys. Producent zdecydował się na zastosowanie tutaj górnego przepływu powietrza, co powinno ograniczyć nam wycieki liquidu nawet przy niezbyt dokładnie założonej wacie.

Atomizer posiada też bardzo wygodny system zalewania poprzez przesunięcie górnej pokrywy. Rozwiązanie to kiedyś cieszyło się bardzo dużą popularnością, lecz producenci zaczęli częściej decydować się na odkręcaną górną pokrywę. Uważam, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie i dobrze jest widzieć je ponownie.

Deck wygląda bardzo prosto, bez żadnych udziwnień. Sprawdzi się zarówno dla początkujących jak i dla bardziej doświadczonych vaperów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here