Hellvape Fat Rabbit 2 – Nowa wersja grubego królika

0
681

Hellvape Fat Rabbit 2 to druga odsłona serii „fat rabbit”. O poprzedniku możecie przeczytać tutaj. Tym razem producent zdecydował się delikatnie odchudzić atomizer, nie wydaje się już aż tak masywny a swoim wyglądem zdecydowanie bardziej przypomina inne atomizery RTA tego producenta. Zobaczmy, czym nas zaskoczy.

Wygląd i budowa

Atomizer tak jak wspomniałem, jest delikatnie mniejszy od swojego poprzednika. Różnica ta wynosi zaledwie 0.4mm ale dzięki zwężeniu na dole jego średnica zmniejsza się zaledwie do 26mm. Dzięki temu atomizer będzie dużo lepiej wyglądał na mniejszych zasilaniach. Fat Rabbit 2, tak samo jak poprzednik, posiada dwie regulacje przpływu powietrza, dolną i górną.

Drugi przepływ został przesunięty bardziej w górę, dzięki czemu zmniejszy się ilość wycieków. Możemy wybrać który przepływ preferujemy, lub korzystać z dwóch jednocześnie, co da nam ogromny zapas przepływu, opcja dla użytkowników, którzy nie lubią czuć praktycznie żadnego oporu podczas zaciągania. Zwiększyła się też ilość otworów w decku, co ma nam zapewnić jeszcze lepsze doznania smakowe.

Specyfikacja

Kolorystyka

Zawartość opakowania

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here