TFV18 TANK – to co zbytnio nie wyszło.

0
280

Dość mało ostatnio piszę się o atomizerach, a szkoda. Na warsztat bierzemy tym razem urządzenie wielkie, w negatywnym tego słowa znaczeniu. W wielu sklepach grzałki do urządzeń zalegają, a fanów jest bardzo mało. Poznajcie TFV18 TANK.

 

Dostępne w aż 6 kolorach atomizer charakteryzuje się dosyć dużą intensywnością pary wydychanej oraz sporym zbiornikiem. Prosty, ale funkcjonalny drip tip z żywicy nie tylko doskonale przechwytuje strumienie pary, ale także zapewnia wygodne doświadczenie vape.

Urządzenie napełnianie jest poprzez górny system nalewania liquidu. Warto jeszcze wspomnieć innowacyjnym systemie grzewczym, który wyszedł w wielu opornościach oraz rodzajach cewki grzewczej. TFV18 Tank jest elastyczny, aby zmienić smaki między DL i RDL i to chyba jego największa zaleta. Zbiornik pomieści według producenta aż 7,5 ml. liquidu, bardzo imponujący wynik.

 

Podsumowanie.

 Smok TFV18 to ciekawa propozycja, która pomimo kilku zalet nie znalazła uznania wśród klientów. Pewnie ze względu na rozmiary oraz małą ergonomię, jeśli chodzi o szybko rosnące ceny liquidu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here