Dziwadła z zagranicy – Przegląd nietypowych liquidów!

0
642

Wszyscy lubimy korzystać ze swoich ulubionych liquidów, niekiedy trzeba było przepalić kilkanaście różnych butelek, aby znaleźć idealny smak, ale czy przeszło nam przez myśl, jakie liquidy vapują nasi koledzy zza granicy? Zapraszam do przeczytania tego zabawnego jak i smacznego artykułu!

Krótki wstęp
Nie dziwne jest, że najwięcej interesujących smaków powstało w USA. Tak samo jak to, że większość z tych smaków nie przebiła się na nasz rynek lokalny lub nie zrobiła tego w sposób widoczny. Pamiętajmy jednak by kupować liquidy z legalnych i sprawdzonych źródeł.
Liquidy o smakach drinków
Każdy lub przynajmniej większość miała okazję spróbować aromatu pina colady na swoich atomizerach, lub grzałkach znajomych. Tylko czy nie chcieliście móc w przerwie od pracy poczuć smaku swojego ulubionego rumu lub białego wina? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi „tak” to firma „Suicide Bunny” sprostała waszym oczekiwaniom i stworzyła rum z kokosem i tropikalnymi owocami!

Tak jak pięknie prezentuje się ta butelka tak samo pięknie prezentują się opinie ludzi o bogatym smaku klasycznego rumu i chłodnych lodów. Ten liquid idealnie się sprawdzi na ciepłe letnie wieczory dla każdego konesera dobrego rumu.

Nie zostawiając was z tylko jednym aromatem w tym stylu, rzucimy również oko na wspomniany smak białego wina. Stworzony przez markę „Flavor West” która opisuje go jako dobry dodatek do naszych miksów jak i chwali aromat za wyrazisty. Można powiedzieć, że to dobry smak bez konsekwencji bólu głowy na kolejny dzień.

Liquidy „obiadowe”
Chyba najzabawniejsza rzecz, na jaką możemy trafić. Od popularnych i lubianych przez niektórych liquidów ogórkowych lub nazywanych inaczej mizerią mamy pochodne bekonu, lub pizzy!
Nie trzymając was tak w niepewności, spójrzmy na cudnie aromatyczny liquid bekonowy. Dokładniej jest to smak syropu klonowego z bekonem. Marka „BigJuice” sprzedająca się w UK zachwyciła nas nowym rodzajem śniadania. Kto nie marzył o tym, by z samego rana, zamiast słodkiej truskawki poczuć smak soczystego bekonu z nutą słodkiego syropu.

 

Pizza, czyli okrągły kawałek ciasta z serem i wieloma dodatkami wybieranymi według uznania. Tylko czy będzie ona idealnym dodatkiem do naszych grzałek?  Słony posmak sera, sosu pomidorowego i oliwek doprawiony najlepszymi przyprawami prosto z Włoch da niecodziennych doznań najbardziej wymagającym smakoszom.

Liquidy dla fanów ostrych smaków
Fani kuchni meksykańskiej będą wdzięczni za smak taki jak Jalapeño. Można by powiedzieć, że nasze kubki smakowe będą płonąć z zachwytu lub przerażenia. Patrząc, na jakie wyzwania je wystawiamy, wybierając właśnie liquid tego typu, może on stanowić ciekawą odskocznię od typowych liquidów. Firma „Pecvapeshop” spróbowała zapewnić vaperom coś innego i możemy śmiało uznać, że im to wyszło. Może i nie będzie to najlepszy aromat, jaki przyjmą wasze grzałki, ale idealnie sprawdzi się jako żart na współpracownikach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here