Lost Vape Centaurus M100 – Mniejszy brat

0
216

Lost Vape zaprezentował nam mniejszą wersję dobrze znanego zasilania Centaurus M200. Czy poza mniejszym rozmiarem coś jeszcze się zmieniło? 

Wygląd i budowa

Mod ten, tak jak jego większy brat, wykonany jest z aluminium, zapewnia to dobrą wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi.

Całość obsługujemy dobrze znanym z poprzednika pojedynczym pokrętłem, które służy też jako przycisk oraz dioda. Oba panele są wymienne, a obsługę ułatwi nam ekran o przekątnej 0,96 cala umiejscowiony pod przyciskiem zasilania.

Bateria i wydajność

Urządzenie zasilane jest pojedyńczym akumulatorem 18650, którego obsługą zajmuję się dobrze znany chip quest 2.0. Pozwala on na ustawienie mocy w zakresie od 5 do 100W. Zasilanie posiada uniwersalny gwint 510, który pozwoli nam użyć praktycznie wszystkich atomizerów, które są obecnie dostępne na rynku.

Nowy atomizer

Zasilanie jest też dostępne w zestawie z nowym atomizerem Centaurus Sub Coo Tank. Jest to trochę odchudzona wersja atomizera znanego z m200. Pracuje on na dokładnie te same grzałki, więc smak powinien zostać bez zmian, ale niestety zabrakło tutaj górnego przepływu powietrza.

Kolorystyka

Specyfikacja

Zawartość Pudełka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here