GeekVape Aegis Legend 3 KIT – Powrót legendy wśród zestawów.

0
491

GeekVape Aegis Legend 3 to premiera na którą z pewnością czekało bardzo duża ilość użytkowników, poprzednia wersja, czyli GeekVape L200 ciągle cieszy się niezwykłą popularnością, pomimo tego, że jest na rynku już od 3 lat! Czy „trójka” będzie godnym następcą? Sprawdzimy to.

Wygląd i budowa

Na pierwszy rzut oka nowe urządzenie nie różni się mocno od jego poprzednich wersji. Wygląd ten skradł serca użytkowników, więc po co zmieniać coś, co po prostu działa. GeekVape Aegis Legend 3 wygodnie leży w dłoni, pomimo swoich rozmiarów. Jest też bardzo solidnie zbudowany, przy użyciu najwyższej klasy materiałów, oraz posiada certyfikat IP68 zapewniający odporność na wodę i kurz, co jest standardem w w serii Aegis. Zmieniły się przyciski „+” i „-„, teraz są one bardziej wtopione w bryłę urządzenia a UI przeszło dość spore odświeżenie. Wygląda bardzo czytelnie i nowocześnie.

Bateria i wydajność

GeekVape Aegis Legend 3 jest zasilany przez dwie baterie 18650. Urządzenie oferuje zakres mocy od 5W do 200W, a maksymalny prąd wyjściowy wynosi 45A. Dzięki portowi USB typu C, ładowanie jest szybkie i wygodne. Jednym z najważniejszych atutów Aegis Legend 3 jest zaawansowany chipset AS 4.0, który zapewnia stabilną pracę urządzenia i wiele trybów pracy, w tym POWER, TCR, ECO, SMART, BOOSTING, MEMORY.

Tryb MEMORY pozwala na zapisanie preferowanych ustawień dla mocy, temperatury i przepływu powietrza, co umożliwia łatwe przełączanie między różnymi stylami palenia.

Innowacyjne blokowanie

GeekVape Aegis Legend 3 prezentuje nam bardzo ciekawy system blokowania, poza standardową blokadą przyciskiem, dobrze znaną z innych urządzeń tej klasy, mamy do dyspozycji „Touch Lock„, który odblokowuje urządzenie tylko gdy trzymamy go w dłoni. Brzmi to na prawdę świetnie, ale zobaczymy jak sprawdzi się to w praktyce.

Limitowana wersja „Carrera Edition”

Geekvape wraz z nowym urządzeniem zaprezentował nam jego limitowaną wersję. Jest ona zbudowana ze stopu aluminium, czyli takiego samego materiału jakiego Porsche używa do produkcji swoich samochodów. Dodatkowo maksymalna moc urządzenia została zwiększona do 230W. Jest to z pewnością sposób na wyróżnienie się wśród innych użytkowników.

Kolorystyka

Podsumowanie

GeekVape Aegis Legend 3 to urządzenie, które z pewnością zadowoli zarówno początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Jego solidna konstrukcja, zaawansowane funkcje i nowy atomizer czynią go godnym następcą popularnej serii Aegis Legend. Czy “trójka” będzie równie popularna jak jej poprzednik? Czas pokaże. Jedno jest pewne – GeekVape znów postawił wysoko poprzeczkę dla konkurencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here