iPV V200 – wspaniała technologia YiHi – której dziś już nikt nie pamięta!

0
599

 

iPV, razem ze swoim starszym bratem SX Mini i młodszym rodzeństwem VSticking, są częścią grupy YiHi. Produkty iPV oraz VSticking, choć ostatnio nieco mniej widoczne na rynku, znów zyskują na popularności wraz z nowymi produktami wprowadzanymi przez grupę YiHi. Jednym z tych produktów jest ponownie wydawany model iPV V200. V200 został pierwotnie wprowadzony na rynek X lata temu, kiedy iPV miało niewielką obecność marketingową.

 

Teraz, w kontekście zmian w grupie YiHi, zdecydowano się na ponowne wydanie tego modelu. Pomysł ten początkowo był związany z marką VSticking, lecz po rozważeniu historii marki iPV, postanowiono zachować tę nazwę. Pierwotnie produkt dostępny był tylko w dwóch kolorach, jednak w nowej edycji zastąpiono brązową wersję, dodając za to nowe kolory do opcji, w tym Woven Blue.

Niegdyś flagowa marka, którą znał każdy szanujący się vaper potrafiła stworzyć bardzo ciekawe urządzenie.

Serce urządzenia to wodoodporny chipset SX351, który jest wyjątkiem w rodzinie YiHi, ponieważ nie posiada wbudowanej kontroli temperatury zwanej opinii publicznej pod nazwą TC. Co ciekawe zakres mocy urządzenia przy dwóch akumulatorach 18650 to aż 200 W. które jak zarzeka producent powinny zaspokoić każde potrzeby. V200 naładujemy przy pomocy kabla Typ-C, który ze zbalansowanym ładowaniem osiąga aż 2 A.

Na uwagę zasługuję design, który prezentuje się znakomicie. Panel sterowania obejmuje przednią część bryły i pokryty jest metalem. Flanki konstrukcji bronią wstrząsoodporne obicie gwarantujące redukcję szkód.

Parametry:

Tryb kontroli

Ochrona przed zwarciem.

Chipset YiHi: SX531.

Możliwość ładowania przez USB-C

wysokość: 90,6 mm
szerokość: 48 mm

Zestaw zawiera:

1x Pionier 4U iPV V200 mod
1x kabel USB-C
1x instrukcja użytkowania

Podsumowanie:

Osobiście jestem wielkim fanem produktów IPV, zawsze radośnie goszczą one w moim sercu. Większość urządzeń w tym właśnie V200 prezentuje klasę, połączoną z solidnym wykonaniem i podzespołami, które gwarantują dobrą kulturę pracy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here