VOOPOO Doric Galaxy Kit – IQOS na liquid?

0
711

VOOPOO Doric Galaxy Kit to nowe urządzenie tego producenta, mocno wyróżniające się na tle innych PODów. Konstrukcje możemy znać z urządzenia Aspire Vilter Pro. Sprawdźmy, czy może nas czymś zaskoczyć.

Wygląd i budowa

Mamy tutaj do czynienia z małym lekkim i dyskretnym podem, który za pomocą magnesów możemy przyłączyć do powerbanka. Dzięki temu jesteśmy w stanie naładować urządzenie praktycznie wszędzie. Całość wykonana jest głównie ze stopu aluminium, co sprawia, że zestaw jest zarówno lekki jak i wytrzymały. Mamy tutaj do czynienia z wkładami MTL, czyli zaciąganie usta-płuca. Naśladuje sposób zaciągania podczas palenia papierosów analogowych i podgrzewaczy tytoniu.

Stan naładowania baterii power banka sprawdzimy dzięki czterem diodom, a poda dzięki wielokolorowej diodzie. Do dyspozycji mamy też bawełniane ustniki, które mogą pomóc nam łatwiej przerzucić się z podgrzewaczy tytoniu lub analogowych papierosów.

Bateria i wydajność

Pojemność akumulatora samego poda może i nie zachwyca, jest to zaledwie 500mah, aczkolwiek w połączeniu z power bankiem, który tej pojemności ma już 1800mah, daje nam to aż 2300mah łącznej pojemności, a przez niskie zużycie mocy możemy praktycznie zapomnieć o istnieniu ładowarki.

Producent deklaruje do 100 godzin palenia urządzenia razem z power bankiem. Co istotne, pod sam w sobie też posiada USB-C i możemy go naładować bez konieczności noszenia ze sobą power banka. O tym szczególe niestety zapomniano w wyżej wspomnianym vilterze. Poza tym są to urządzenia bardzo podobne do siebie, można powiedzieć, że dostaliśmy ewolucje, ale nie rewolucje.

Kolorystyka

Specyfikacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here