Pioneer4You IPV-3 Mini – kolejny model z serii IPV

0
372

Pioneer4You IPV-3 Mini w kolorze Tekstura Czarny S1 to rewolucyjny e-papieros, który łączy w sobie nowoczesną technologię z eleganckim designem. Ten kompaktowy system  jest doskonałym wyborem dla wszystkich miłośników wapowania, którzy cenią sobie wydajność, niezawodność i wygodę użytkowania. Napisałem podobnie o większości produktów tej serii!

Zasilany potężną baterią o pojemności 1400 mAh, IPV-3 Mini zapewnia długotrwałe doświadczenie wapowania bez konieczności częstego ładowania. Dzięki chipsetowi YiHi SX635J oraz technice kierowcy YiHi ESS, ten e-papieros oferuje niezrównaną wydajność i precyzyjną kontrolę temperatury.

Dzięki pojemności zbiornika wynoszącej 3,5 ml oraz dwóm regulowanym mocą ustawieniom (P1-15W / P2-30W), możesz dostosować wszystkie ulubione parametry do swoich preferencji. Oryginalny rdzeń atomizera YiHi ADA gwarantuje doskonały smak bez wycieków czy przypaleń, zapewniając naprawdę dobry smak – niestety dziś już zastąpiony kolejnymi nic nie wnoszącymi urządzeniami typu POD.

 

Jednym z wyróżniających się cech IPV-3 Mini jest jego inteligentny system ochrony przed poparzeniem oraz automatyczna kontrola kanałów, który nie przyjął się zbyt dobrze, a oferuję naprawdę dobrą i bezpieczną technologie.

Pakiet zawiera urządzenie IPV-3 Mini, kabel USB do ładowania oraz instrukcję obsługi, co sprawia, że jest gotowy do użytku zaraz po wyjęciu z pudełka. Dzięki kompaktowym wymiarom (46 mm x 104 mm x 17 mm) oraz lekkiej konstrukcji (136 g), jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie mobilność i łatwość przechowywania.

Podsumowując, Pioneer4You IPV-3 Mini to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości, niezawodnego e-papierosa, który zapewni nie tylko doskonały smak, ale także wygodę użytkowania i bezpieczeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here