Vaporesso Xrox Cube-kwadratowy malec

0
595

Vaporesso nie trzeba nikomu przedstawiać, a to za sprawą ich popularnej serii Xros oraz Luxe. Producent nie zwalnia tempa i cały czas pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń. Dzisiaj na tapetę weźmiemy Vaporesso Xros Cube.

Vaporesso Xros Cube jak sama nazwa wskazuje jest w formie sześcianu. Jego wysokość to 7.2cm, co jest naprawdę niewielką wartością. Ten maleńki pod skrywa w sobie wbudowany akumulator o pojemności 900 mAh. Wynik może nie rekordowy, ale nadal zachęcający. Powinien wedle zapewnień na stronie producenta wytrzymać około 40 godzin. Jego waga to zaledwie 46g, co nie będzie stanowiło obciążenia dla naszej szyi podczas noszenia go na łańcuszku dołączonym do zestawu.
Producent proponuje sporo ładnych zestawień kolorystycznych. Przy oczekiwaniu na wiosnę Vaporesso Xros Cube na pewno umili ten czas.
Vaporesso Xros Cube

Wkłady, które są kompatybilne z tym urządzeniem to wszystkie z serii Xros. Są one podzielone na dwa rodzaje. Większość posiada górny system zalewania i one występują w opornościach 0.6Ω, 0.8Ω, 1.0Ω oraz 1.2Ω. Natomiast reszta zalewana jest od boku.
Warto wspomnieć, że wkłady te są dość wytrzymałe i wedle producenta powinny prawidłowo oddawać smak do 20. dni, a to za sprawą technologii COREX.
Pod posiada regulację przepływu powietrza, która umiejscowiona jest od spodu urządzenia. Oczywiście służy do dobrania ilości powietrza pod zaciąganie MTL bądź RDL wraz z doborem odpowiedniego wkładu.

Podsumowanie

Vaporesso zawsze wyróżniało się jakością swoich urządzeń. Ten pod nie zapowiada się więc inaczej. Niewielkie urządzenie, które posiada spore możliwości, dzięki dużej kompatybilności wkładów. Jak to mówią — mały, ale wariat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here