Aspire Vilter Pro – kolejny członek rodziny

0
1981

Aspire Vilter Pro to kolejny sprzęt wypuszczony przez firmę, Aspire, jak widać firma, nie próżnuję i raz po raz oddaje w nasze ręce kolejne sprzęty. Czym zaskoczy nas Vilter Pro ? Sprawdźmy.

Specyfikacja

  • Bateria 420 mah + 1600 mah
  • Pojemność 2ml
  • Drip Tip 510
  • Wysokość 123.2mm

Vilter Pro posiada nie za dużą wbudowaną baterię, jednak posiada niesamowity plus w postaci powerbanka, dzięki temu możemy połączyć nasze urządzenie z przenośną stacją ładującą i cieszyć się nieprzerwanie z korzystania. Sprzęt wyposażony jest w ustnik 510 oraz kartridż o pojemności 2 ml.

Użytkowanie

Podobnie jak w przypadku poprzednich wersji Viltera i w tym będziemy mogli korzystać z papierowych ustników, sam sprzęt przeznaczony jest do korzystania w trybie MTL, producent zapewnia, że powerbank powinien wystarczyć na około3-4 ładowania naszego sprzętu. Wkłady, które zostały tutaj zastosowane, posiadają oporność 1.2.

Podsumowanie

Vilter Pro to ciekawa alternatywa dla poprzednich wersji tego urządzenia, dostajemy tak naprawdę sprzęt plus stacje ładująca, która umożliwia nam długie korzystanie ze sprzętu, dodatkowo jest on dyskretny co myślę, że spodoba się użytkownikom, którzy poszukują nie za dużego sprzętu, który nie robi dużych chmur. Czekam z niecierpliwością, aż sprzęt pojawi się na naszym rynku i będę mógł go przetestować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here