iPV U710- nietypowy sprzęt do kieszeni i nie tylko!

0
1451

Firma iPV, czyli Pioneer4you istnieje na rynku EIN już od długiego czasu, a wiele urządzeń spod ich ręki uchodzi za kultowe. Producent z reguły stawiał na jakość, a ceny nie były zatrważające. Sam posiadałem kilka urządzeń od tej firmy i do dziś wspominam je bardzo dobrze. Od jakiegoś czasu jednak firma decydowała się na małe urządzenia, które kompletnie nie przypominały ich poprzedników. Tym razem Pioneer4you postanowił wypuścić na rynek produkt bardziej klasyczny, a jest to: iPV U710!

 

Specyfikacja:

Kolorystyka:

Niestety nie mogłem dotrzeć do zdjęć, które by przedstawiały wersje kolorystyczne. Jednak nie będzie ich raczej wiele, bo aktualnie informacje są tylko o dwóch: „Black”, oraz „Sky Gray”. Zakładam, że różnić się będą kolorem obramowania, ale nie jest to nic pewnego.

 

Budowa:

Wygląd klasyczny dla urządzeń tego typu, z zewnątrz łudząco podobny do Vaporesso Swag PX80„. Prawdopodobnie zasilanie nie pomieści atomizerów powyżej 24 mm średnicy, dla większości nie będzie to pewnie problemem, ale warto o tym pamiętać przy zakupie.

Urządzenie zasilane jest pojedynczym akumulatorem 18650, szkoda że IPV nie zdecydowało się na rozmiar 21700. Aktualnie na rynku nie ma wielu urządzeń o tym kształcie, które oferowałyby tą opcję.

Szkoda, że IPV postawiło tym razem na ogromną ilość „brandingu”. Urządzenia takie jak IPV 6X były minimalistyczne i eleganckie, a tutaj? Tutaj ten wielki napis na panelu bocznym jest zbędny, moim zdaniem oczywiście.

 

Elektronika:

Jak na IPV przystało, na pokładzie znajdziemy chipset od YiHi, a dokładniej- YiHi SX710. Elektronika tej firmy cieszy się dobrą opinią i nie należy do awaryjnych. Ponad to, warto wspomnieć, że są jednymi z najdokładniejszych na rynku, od lat. Znajdziemy tutaj także multum ustawień, także na brak opcji w „menu” raczej nie można narzekać. Urządzenie posiada oczywiście szybkie ładowanie przez port USB typu C.

Oczywiście w związku z zastosowaniem elektroniki YiHi, znajdziemy tutaj masę zabezpieczeń i innych udogodnień. Wielu z nas nie myśli o tym na co dzień, jednak warto o tym pamiętać.

 

W pudełku:

  • IPV U710
  • Kabel USB typu C
  • Karta gwarancyjna
  • Instrukcja obsługi

 

Podsumowanie:

Najnowsze urządzenie od IPV jest ciekawą alternatywą dla innych urządzeń
o podobnym kształcie. Jeżeli szukacie czegoś poręcznego to może warto się nad nim zastanowić? Znając standardy firmy myślę, że zasilanie będzie dobrze wykonane i solidne, a jak z wytrzymałością? Czas pokaże! Jedno jest pewne, jeżeli się na nie zdecydujecie, to będziecie się wyróżniać z tłumu.

 

Więcej o iPV U710 możecie przeczytać tutaj.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here