Smok Morph Pod 80 – Nowszy Ageis Boost?

0
401

 

Morph Pod 80 to najnowszy POD-MOD od firmy SMOK, druga już odsłona POD’ów z tej serii prezentuje się w ciekawy sposób, dając nam dwie wersje techniczne i wiele ciekawych wyborów kolorystycznych. Mimo tego krótkiego opisu sprawdźmy jego potencjał!

Design i wykończenie

Widzimy w tej wersji małe, poręczne i estetyczne urządzenie. Z wykończeniem ze skóry, w którym połowa kolorystyki ma małe detale z dodatkowym kolorem. Gdy druga połowa opiera się na jednokolorowej skórze i metalowym wykończeniu w kolorze dodatkowym. Wbudowany ma mały ekran OLED zamontowany pod lekkim kątem, co możemy zaobserwować w jego poprzedniku. Z dużym ułatwieniem dla użytkowników, czyli dostosowaniem czy preferujemy go w wersji pionowej lub poziomej. Prezentuje się w sposób oficjalny i poważny a jego mała budowa pozytywnie wpływać będzie na przechowywanie jak i użytkowanie tego POD’a.

Ekran w przejrzysty sposób pokazuje nam stan naładowania baterii. W dolnej części pozwala monitorować ilość zaciągnięć jak i zmieniać napięcie od 5W do 80W. Przy użyciu estetycznie umiejscowionych przycisków, które idealnie komponują się z całą jego budową. Odpowiadający za włączenie przycisk zrobiony jest w już znany nam przez smoka w starszych urządzeniach sposób, czyli zamontowanie go na całej bocznej powierzchni jako podłużna klapka.

Design


Różnice w obu wersjach

Jak wspomniałem wyżej, E-papieros ten wyszedł w dwóch wersjach. Główną różnicą jest możliwość użycia pojedynczego akumulatora 18650 lub wybranie opcji ze wbudowanym akumulatorem o pojemności 3000mAh. Z tego też powodu możemy wybrać między wygodną wymianą i spokojem. Ponieważ akumulator nawet gdy osłabnie, nie będzie zmuszał nas do wymiany całego urządzenia. Wersja S, czyli z wymiennym akumulatorem jest dodatkowo wyższa, dłuższa a co ciekawe lżejsza i chudsza.

Specyfikacje
Urządzenia te, mają port ładowania typu C, co pozwoli nam na szybsze i sprawniejsze ładowanie. Dodatkowo mamy większą pewność, że wytrzyma dłuższy czas bez zniszczenia przy poprawnym podłączaniu. Korzystają one z grzałek LP2, a sam producent mówi nam o wydajnej budowie przeciw przeciekaniu 3+1.

SpecyfikacjePodsumowanie

Smok morph pod80 brzmi jak ciekawa opcja dla osób, które już swój staż w e-papierosach mają. Dzięki kilku dodatkowym opcją lub możliwymi napięciami, lecz jeżeli ktoś szuka czegoś na sam początek, wersja ze wbudowanym tym bardziej akumulatorem powinna zadowolić nawet osoby zaczynające swoją przygodę. Dzięki wyborowi grzałek z dużym rozstrzałem watowym nikt nie powinien mieć kłopotu z dobraniem czegoś dla siebie!
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here