Lost Vape Ursa Nano Pro 2 – Odświeżony model

0
858

Lost vape zaprezentował ostatnio swoje nowe urządzenie, jest to odświeżony model Ursa Nano Pro. Producent przedstawia nam odświeżony design i wiele nowych kolorów, lecz czy w użytkowaniu coś się zmieniło?

Wygląd i budowa

Urządzenie wykonane jest głównie ze stopu cynku. Dzięki żłobieniom z przodu urządzenie z pewnością wygląda ciekawie i przyciąga uwagę. Na przodzie znajdziemy ekran o przekątnej 0,42 cala, nie został on zwiększony względem poprzednika, ale bez problemu odczytamy z niego podstawowe parametry takie jak ustawioną moc, oporność grzałki czy stan naładowania baterii.

Bateria i wydajność

Bateria została zwiększona o 100mah, jej całkowita pojemność wynosi teraz okrągłe 1000mah. Reszta parametrów została jednak bez zmian. Urządzenie dysponuje mocą maksymalnie 30W.

Całość obsługiwana jest z jednego przycisku pod ekranem, a urządzenie jest wyposażone w port ładowania USB-C z jednak niezbyt imponującym ładowaniem 1A. Urządzenie będzie się ładować raczej wolno w porównaniu do konkurencji gdzie coraz częściej standardem staje się ładowanie 2A.

Kolorystyka

Specyfikacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here