Lost Vape Thelema Nexus-niby nowość

0
587
Lost Vape Thelema Nexus

Lost Vape po ogromnym sukcesie swojej Ursy Nano w różnych wersjach wypuszcza na świat nowe urządzenie, a jest nim Lost Vape Thelema Nexus. Czy to kolejna pochodna Ursy? Nie wydaje mi się, ale przyjrzyjmy się jej bliżej.

Lost Vape Thelema Nexus to dwa urządzenia w jednym. Niewielkich gabarytów e-papieros, tzw. pen. Pojemność jego akumulatora to 400 mAh. Naprawdę niewielki, ale dzięki drugiej części, czyli przenośnemu power bankowi zyskuje dodatkowe 2000 mAh pojemności. Z racji mimo wszystko niewielkich gabarytów całego urządzenia można go zabrać wszędzie i w każdej chwili naładować. Power bank powinien wystarczyć na około 5 naładowań. Dodatkowo oba urządzenia posiadają port USB C, dzięki czemu poza samym power bankiem można naładować również pena. Od spodu pena są diody, które informują o poziomie naładowania akumulatora za pomocą kolorów.

E-papieros dostępny jest w wielu, naprawdę ładnych kolorach.
Lost Vape Thelema NexusUrządzenie ma wymienny ustnik. Do wyboru jest standardowy oraz papierowy. To kolejna cecha, która przywodzi na myśl starsze już urządzenie, a konkretnie Aspire Vilter Pro, gdzie również był power bank oraz papierowe ustniki. Taki zabieg ma za zadanie jak najlepiej odzwierciedlić uczucie używania papierosów analogowych, ale to nie wszystko. Lost Vape Thelema Nexus jest również przeznaczony raczej do zaciągania MTL. Nie jest to urządzenie dla osób, które szukają ogromnych ilości dymu. Uważam, że ten e-papieros również jest dobrą opcją dla użytkowników jednorazowych e-papierosów, dzięki swoim gabarytom czy intuicyjnemu użytkowaniu. Wystarczy wlać liquid, poczekać i cieszyć się wapowaniem. Wymienne są również całe wkłady wraz z grzałką. Oporność, jaką dysponują to 0.8Ω.

Podsumowanie

Lost Vape Thelema Nexus to urządzenie, które z racji rozszerzającego się zakazu jednorazowych e-papierosów oraz coraz szybszego trybu życia ma szansę na spory sukces. Sumarycznie posiada duży akumulator, wymienne ustniki, a to w połączeniu z prostym użyciem może przekonać dużą ilość osób do zakupu.

Więcej informacji o tym urządzeniu znajdziesz tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here