Wismec REULEAUX RX G Kit 100 – firma o której wszyscy zapomnieli?

0
482

Wismec REULEAUX RX G Kit 100W – to ciekawe cyberpunkowe urządzenie, które wyszło spod skrzydła dziś już zapomnianego producenta, mającego w swoim dorobku kilka ciekawych ( bardzo topornych) ale klasycznych pozycji. REULEAUX RX G to potężne urządzenie, które oferuje ciekawe parametry techniczne oracz wachlarz dostosowań i możliwość konfiguracji, zadowolą one również bardzo doświadczonych użytkowników – ceniących sobie częste zmiany. W końcu do dyspozycji mamy aż 100 W. które z doświadczenia mojego oraz opinii innych jest bazą wyjściową pod dobry rozwój i konfigurację urządzenia. Zapraszam do recenzji. 

 

 

Urządzenie zasilane jednym wymiennym akumulatorem 18650, a jego maksymalna moc to 100 W. wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem, produkty Wismeca słyną z długiej żywotności, a ograniczenie w postaci wbudowanej baterii. Zdecydowanie ograniczyłoby tę cechę. Do dyspozycji mamy dedykowany system grzewczy o nazwie WX. w zestawie dostaniemy dwie grzałki o oporności 0,2 – 0,5 Ohm. jest to idealnie rozwiązanie, ponieważ pozwoli nam zdecydować na jakich ustawieniach nam najlepiej palić – szkoda jedynie, że zamiast 0,2 nie zaproponowali 0,15, ponieważ to właśnie 0,15 klasycznie w wielu sprzętach pozwala osiągnąć moc równo 100 W. Wismec oscyluje w zakresie 0,1-3,0 Ω jest to dobra wiadomość dla miłośników RDA i podobnych wynalazków. 

Najgorzej z całego zestawu prezentuje się atomizer REULEAUX RX G Tank. Od razu w oczy rzuca się już dzisiaj przestarzały system dolnego poboru powietrza, którego wadą jest wyciekanie liquidu. Kolejny minus to system nalewania płynu, poprzez rozsuwaną górną część urządzenia – prowadzi to do problemów z zawiasami oraz szybkie przetarcie się górnej uszczelki chroniącej wlew przed wyciekaniem. Wiele modeli SMOKA korzystało kiedyś z tych rozwiązań i sprawiały one wiele problemów. 

Sam wygląd urządzenia to jeden z największych atutów. Dostajemy pięknie ozdobione urządzenie w stylu Cyberpunka. Również kolorowy wyświetlacz OLED o średnicy 0,96”. idealnie wpasowuję się w kompozycję urządzenia. Lakier oraz farba zdają się być trwałe, a całość urządzenia sprawia fenomenalne wrażenie, dawno nie widziałem czegoś tak ładnego, bardzo przypomina mi dziś już rzadko widziane Tesle. 

 

Wismec REULEAUX RX G posiada wbudowany przycisk rozpoczynający pracę, akumulator wkładany jest od dolnej części moda oraz mamy również przycisk blokujący, dzięki czemu możemy bez obaw trzymać go w kieszeni lub plecaku. 

Parametry:

Rozmiar: 39,6 * 27,4 * 139,4 mm.

Waga: (bez ogniw) 206 g.

Typ baterii: 1x 18650 (brak w zestawie)

Moc wyjściowa: 1-100 W.

Pojemność zbiornika: TPD 2.0 ml.

Zakres rezystancji: 0,1-3,0 Ω

Ekran: kolorowy wyświetlacz o średnicy 0,96”.

Prąd ładowania: 5 V/2 A (USB-C)

W zestawie:
1x REULEAUX RX G Mod

1x Atomizer REULEAUX RX G Tank

1x kabel USB typ-C

1x zespół grzewczy WX 0,2 Ω.

1x zespół grzewczy WX 0,5 Ω.

1x instrukcja obsługi

1x karta ostrzegawcza

 

Podsumowanie:

Wismec REULEAUX RX G to całkiem ciekawe urządzenie. Szczególnie jeśli kupujemy oczami, ewentualnie warto rozważyć zakup samego moda, bo atomizer nie prezentuje się dosyć dobrze. Wszystkie parametry powinny w zupełności wystarczyć i sprostać naszym oczekiwaniom przedział cenowy, również przemawia do zakupu, jeśli szukamy czegoś błyszczącego ze średniej półki cenowej. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here