Aspire Minican 4 – kolejny…

0
153

Odgrzewanie czas zacząć! Aspire podjął się wydania kolejnego urządzenia z serii Minican, a jest nim Minican 4. Co się w nim zmieniło i czy jest w ogóle warty zainteresowania? Zobaczymy.

Minican 4 jest jak każdy z tej serii podem. Niewielkie gabaryty i waga (39g w wersji TPD) na pewno przemawiają na korzyść urządzenia, ale obecnie na rynku jest spory wybór miniaturowych e-papierosów. Pojemność wbudowanego akumulatora to 700 mAh, co nie wywoła w obecnych standardach efektu „WOW”. Powinien naładować się w mniej niż godzinę.

Aspire Minican 4

Czymś fajnym, na co na pewno zwrócą uwagę potencjalni użytkownicy to fakt, że pod pokryty jest antypoślizgową powłoką, co powoduje, że pewnie leży w ręce. Na dole urządzenia jest przycisk, który poza włączeniem i wyłączeniem służy również do wyboru mocy.  Są do wyboru trzy opcje, które prezentuje grafika poniżej.

Warto zwrócić uwagę na spory wybór wkładów do Minican 4, ponieważ jest kompatybilny ze wszystkimi wcześniejszymi wersjami. Wśród nich głównie znajdują się oporności 0.8Ω, 1.0Ω oraz 1.2Ω. Wkład 0.8Ω wyprodukowany specjalnie do obecnej wersji poda jest zalewany od góry, a reszta od dołu poprzez uszczelkę. Dodatkowo producent umożliwił wyposażenie się w pusty wkład na wymienne grzałki, którymi są Aspire Minican Mesh Coil 0.8Ω.
Urządzenie posiada regulację przepływu, co pozwala na dostosowanie zaciągania pod MTL bądź RDL.

Chipset Aspire ASP zapewnia ochronę przed zwarciem, zbyt wysokim napięciem, przegrzaniem itp.

Podsumowanie

Aspire Minican 4 nie jest super nowością na rynku. Wszystko to, co urządzenie oferuje użytkownicy sprawdzili już dawno, a obecnie można znaleźć pody, które mają lepsze specyfikacje techniczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here