Voopoo VMate Pro-odświeżenie

0
640

Voopoo VMate Pro to nowa wersja znanego Voopoo VMate Infinity, który przypadł do gustu wielu użytkownikom. Czym wyróżnia się to urządzenie od swojego poprzednika i czy w ogóle się wyróżnia? Sprawdźmy.

Voopoo VMate Pro to pod, który wyposażony we wbudowany akumulator o pojemności 900 mAh. Jego maksymalna moc wyjściowa to 25W, którą można regulować ręcznie. Pod posiada wyświetlacz (którego nie posiada poprzednik), na którym są informacje o aktualnej mocy, oporności wkładu czy poziomie naładowania akumulatora.
Faktem na plus na pewno jest redukcja wagi e-papierosa aż o 20%.
Urządzenie na pewno prezentuje się lepiej niż poprzednik, a duży wybór kolorów przyciąga uwagę.
Voopoo VMate ProWkłady pozostają te same, na których pracują dotychczasowe wersje Voopoo VMate, czyli 0.7 (MTL/RDL) oraz 1.2 (MTL). Mimo wszystko warto zwrócić uwagę na budowę tych systemów grzewczych. Do tworzenia ich wykorzystano technologię iCOSM, która zapewnia szczelność, ale nie tylko. Ważnym aspektem jest pokrycie wkładów jonami srebra, które zapobiegają namnażaniu bakterii. Tak więc wkłady te są dość higieniczne.

Coś, czego nie było w Voopoo VMate Infinity to regulacja przepływu powietrza. Na szczęście ten model już go posiada w formie suwaka, co pozwala na precyzyjne dobranie ilości powietrza.

Pod wyposażony w aż siedem zabezpieczeń a najważniejsze z nich to: zabezpieczenie przed zwarciem, przegrzaniem, nadmiernym rozładowaniem czy nawet zbyt wysoką temperaturą.

Podsumowanie

Gdyby pierwsza wersja tego urządzenia prezentowała się podobnie to nie potrzebna by była druga wersja. Voopoo VMate Pro prezentuje się bardzo ładnie, a w dodatku jego specyfikacje są lepsze. Dodany ekran czy przepływ powietrza rozwiąże sporo problemów użytkowników.

Tutaj można zapoznać się z Voopoo Vmate E.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here