Lost Vape Thelema Elite 40 Kit – Ursa na sterydach

0
2260

Lost vape prezentuje nam kolejne urządzenie z serii Thelema, tym razem nie znajdziemy tam wkładu przypominającego typowy atomizer. Znajdziemy tam wkład łudząco podobny do tych stosowanych w serii Ursa. Zobaczmy czym może nas zaskoczyć

Wygląd i budowa

Thelema Elite 40 jest dość małym urządzeniem jak na swoją klasę. Jest bardzo dobrze wykonana, producent zastosował stop cynku, a w niektórych wariantach spotkamy też skórę. Ekran jest dość mały, ale wystarczający, aby wyświetlić wszystkie niezbędne informacje. Cała obsługa urządzenie opiera się o ciekawie wyglądający przycisk z boku.

Bateria i wydajność

Urządzenie wyposażone jest w dość dużą baterię o pojemności 1400 mah, co jest dość imponującym wynikiem, patrząc na jego wielkość. Producent zastosował tutaj wkłady z serii E-plus, lecz z dołączonym adapterem bez problemu możemy używać wkładów z serii ursa.

Istnieje też możliwość dokupienia specjalnego wkładu RBA, dzięki któremu samodzielnie będziemy mogli stworzyć zespół grzewczy. Producent zastosował tutaj znany chip Quest 2.0, z obsługą do 40W mocy, co jest dość imponującym wynikiem.

Kolorystyka

Specyfikacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here