Snowwolf Mini Feng-wataha się zwiększa

0
530

Snowwolf to producent, który zyskał dużą popularność za sprawą urządzenia MFeng. Tym razem nasze spojrzenie na chwilę zatrzyma się na podzie z tej wytwórni. Czy i tym razem Śnieżny Wilk ma szansę na podbój rynku?

Snowwolf Mini Feng jest urządzeniem typu pod. Jego wymiary nie odbiegają od standardowych 21.5mm X 12mm X 116mm. Podłużny kształt bez problemu wtapia się w obecne trendy, jakimi są choćby cała seria Oxva Xlim. Akumulator również nie wybiega przed szereg, bo jest to 900 mAh ładowane standardowo USB C, więc nie powinno przekroczyć godziny. Dostępny w podstawowych kolorach, które można zobaczyć na stronie.

Snowwolf Mini Feng

Snowwolf Mini Feng oferuje dwa różne wkłady. 1.0Ω przeznaczony do MTL a 0.6Ω do RDL. Duży plus za to, że są transparentne. Dzięki temu bez problemu widać ilość liquidu. Dodatkowo poza opornością oznaczone są kolorami. Podobne rozwiązanie oznaczeń wkładów można spotkać w Vaporesso Xros. Zdecydowanie ułatwia to zakup odpowiedniego kartridża. Wlewanie liquidu jak widać na grafice od boku przy pomocy uszczelki. Standardowe rozwiązanie.
Technologia Pro FOCS powinna zapewnić jeszcze lepszy smak płynu. Z tej samej technologii korzysta Uwell w swoich urządzeniach.
Pod aktywowany zaciągnięciem.

Podsumowanie

Osobiście mam bardzo mieszane uczucia. Producent urządzenia, które dość poważnie zawirowało w głowach ludzi nie wykorzystał chyba swojego całego potencjału. Z drugiej strony bez problemu powinien wbić się w obecne standardy rynku. Szkoda tylko, że nie ma wystającej głowy wilka na urządzeniu, ale za to jest grawer, który zawsze można podziwiać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here