Vandy Vape Pyro V4 RDTA – kolejne pyro do kolekcji

0
1227

Vandy Vape Pyro V4 RDTA to kolejna wersja dobrze nam znanego już atomizera, kto miał styczność z serią, Pyro ten wie, że są to naprawdę bardzo dobre atomizery, oddające dobrze smak oraz nie zaliczają się do trudnych, jeśli chodzi o ułożenie grzałek czy też waty. Sprawdźmy zatem Pyro V4.

Specyfikacja

Wymiary: 37.45mm x 25.5mm

Pojemność zbiornika: 5 ml

Górny przepływ powietrza

Gwint: 510

Kolorystyka

Do wyboru mamy aż sześć wersji kolorystycznych, osobiście bardzo podoba mi się kolor Gun Metal, ale każdy odnajdzie coś dla siebie bo jest w czym wybierać.

Budowa

Vandy Vape Pyro V4 RDTA w założeniu miał być jeszcze prostszy w montażu grzałek i ułożeniu waty od poprzednika, ten zabieg raczej się udał, deck gdzie umieszczamy grzałki zbudowany, jest w sposób przyjazny użytkownikowi. W czwartej wersji postawiono na smuklejsze przepływy powietrza, co miało sprawić, by smak był oddawany jeszcze lepiej, patrząc na opinie krążące na forach to zabieg ten, udał się i sam parownik został ciepło przyjęty.

Tak jak wspominałem, budowa decku jest na tyle prosta, że nawet mało doświadczona osoba powinna, sobie poradzić z montażem grzałek.

Uzupełnianie płynu, odbywa się poprzez wlew umieszczony z boku parownika, ciekawe rozwiązanie wystarczy, że ściągniemy górną cześć naszego parownika i możemy spokojnie wlać płyn.

Podsumowanie

Vandy Vape Pyro V4 RDTA to parownik przeznaczony zarówno dla tych mało doświadczonych użytkowników, jak i dla tych zaawansowanych. Każda osoba powinna sobie spokojnie poradzić z montażem grzałek. Zastosowane zmiany względem V3 sprawiają, że parownik faktycznie znajduję się wysoko na liście tych, które oddają doskonale smak. Powiem szczerze, że mam nadzieję, że uda mi się go dostać w swoje ręce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here