Vaporesso Gen 200-nowy w serii GEN

0
2770

Vaporesso odświeża jedno z lepszych swoich zasilań i oto mamy Vaporesso Gen 200.

Vaporesso Gen 200 to nowa wersja Vaporesso Gen, która zdobyła rzeszę zadowolonych użytkowników. Nowa odsłona jest wydana z atomizerem Vaporesso iTank. Co jeszcze się zmieniło? 

 

Specyfikacja Vaporesso Gen 200 Mod:
-akumulatory 2 × 18650
-moc wyjściowa 5-220 W
-ekran TFT 0,96 cala
-USB C 5 V/2A

W przeciwieństwie do poprzednika ten egzemplarz ma umiejscowiony ekran z przodu urządzenia. Obudowa zasilania jest z gumowej powłoki, co czyni ją odporną na zarysowania.

Axon Chip

Jak w większości urządzeń od Vaporesso tak i w tym jest Axon Chip, więc otrzymujemy tryby pracy zasilania takie jak: tryb F(t), tryb pulsacyjny oraz tryb kontroli temperatury. To właśnie dzięki tym trybom użytkowanie, smak jest jeszcze lepszy. Co więcej, dodatkowy tryb Power ECO reguluje pracę akumulatorów, więc nasze urządzenie działa dłużej.
Axon Chip dodaje również bardzo prosty interfejs, więc bez problemu z obsługą poradzi sobie niedoświadczony użytkownik.

Vaporesso iTank

Atomizer współpracuje z grzałkami GTI. Grzałki mają oporności 0.15Ω, 0.2Ω, 0.4Ω, wszystkie skonstruowane na siatce mesh. Na stronie producenta jest informacja o grzałce 0.5Ω, która będzie wprowadzona do sprzedaży.
Vaporesso iTank posiada trzy przeloty powietrza, więc pracuje on płynnie oraz cicho. Co więcej, atomizer nie wycieka, dzięki systemowi cyrkulacji liquidu.

Podsumowanie

Vaporesso Gen 200 jest ciekawą alternatywą dla osób, które wolą większe urządzenia od podów. Axon Chip daje wachlarz możliwości użytkownikowi, co sprawia, że to zasilania nie jest nudne a obsługa prosta. Wysoki poziom smaku oraz likwidacja wycieków z atomizera przemawia jak najbardziej na plus tego zestawu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here