Vaporesso Target 100- większy akumulator, to więcej możliwości!

0
2019

Vaporesso to firma, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Ostatni produkt
z serii Target miał wbudowaną baterię i nie każdemu użytkownikowi to odpowiadało. Tym razem, producent postanowił stworzyć wersję na zewnętrzny akumulator i właśnie w taki sposób powstał Vaporesso Target 100!

 

Specyfikacja:

Wymiary: 87,8 x 35,1 x 28,6 [mm]
Moc maksymalna: 100 W
Zasilanie: akumulator 21700 / 18650 (z przejściówką)
Ładowanie: USB typu C (5V/2A)

 

Kolorystyka:

Szkoda, że producent nie pokusił się o różne kolorystyki obramowania. Taki zabieg pewnie spodobałby się wielu osobom.

 

Budowa:

Zastosowanie akumulatora 21700 sprawia, że rozmiary zasilania będą nieco większe od standardowych. Mimo to, mod jest bardzo kompaktowy i poręczny. Akumulator umieszczany jest od dołu, a zabezpieczamy go przy pomocy klapki.

Niewielkie rozmiary mają też swoje wady, bo maksymalna średnica atomizera, który możemy na niego umieścić to 25 mm. Przykładowo, parownik który mam na nim obecnie, ma 24 mm średnicy i na brzegach jest jeszcze trochę miejsca. W przypadku większych atomizerów, będą one wystawały poza krawędzie zasilania.

 

Elektronika:

Chipset od Vaporesso, czyli AXON jest znany i lubiany. Odczyty są dokładne, a podaż mocy odpowiednia. Dodatkowo, chip posiada dużo zabezpieczeń, które mają na celu poprawić komfort użytkowania. Każdy z „trybów” ma przypisane konkretne barwy i niestety nie można ich zmieniać. Dla osób, które korzystają z podstawowego trybu „watów”- kolor napisów zmienia się w nim na błękitny.

 

W pudełku:

W pudełku nie znajdziemy nic nadzwyczajnego. Warto dodać, że przejściówka na akumulator 18650 jest w zestawie.

 

Podsumowanie:

Jeżeli szukacie małego zasilania na akumulator 21700, to z pewnością warto zainteresować się Vaporesso Target 100. Reasumując; jego niewielkie rozmiary
i ergonomiczny kształt sprawiają, że jest świetną alternatywą dla innych, popularnych modów. Na zakończenie dodam, że ja sam już go nabyłem i możliwe, że niebawem pojawi się tutaj jego recenzja.

Więcej na temat Vaporesso Target 100 możecie przeczytać tutaj.

Urządzenie o którym mowa w artykule znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here