Atomizer Vaporesso iTank – wygoda w prostocie?

0
2723

Vaporesso tym razem nie rzuca nam kolejnego zasilania z chipem Axon, ale atomizer z bardzo ciekawą innowacją.

Atomizer Vaporesso iTank

to już wcześniej spotykany atomizer z grzałkami GTI Mesh z zestawów Vaporesso Target 200 czy Target 100. Producent daje nam opcję zakupu go jako osobną część, więc nasuwa się pytanie po co? Czy ma w sobie coś nowego, że warto go kupić?

Specyfikacja:
– Średnica podstawy: 24.5 mm
– Wysokość: 52.5 mm
– Gwint: 510
– Materiał: Stal nierdzewna
– Regulowany dolny przepływ powietrza

Pierwszą rzeczą, która zwraca uwagę po wzięciu go do ręki, jest masywność konstrukcji tego atomizera, ponieważ odnosi się wrażenie, że naprawdę sporo materiału Vaporesso w niego włożyło.
Ogromnym plusem są trzy przeloty powietrza, co wpływa pozytywnie na smak oraz zmniejsza świst powietrza podczas zaciągania.
Problem z wyciekami? Nie tutaj. Vaporesso dodało system cyrkulacji liquidu więc każda kropla, która zgromadzi się pod grzałką, jest na nowo odparowywana.

Grzałki GTI

Grzałki, których możemy używać do tego atomizera to Vaporesso GTI. Aktualnie dostępne są w opornościach 0.2Ω Mesh (60W-75W) oraz 0.4Ω Mesh (50W-60W). Producent planuje wprowadzić grzałki 0.15Ω. Sposób wymiany coila jest już dobrze na rynku znany za sprawą atomizera GeekVape Zeus Sub-Ohm-działa to praktycznie w ten sam sposób.

System zalewania
Oczywiście jest on od góry, osłonięty dodatkową uszczelką. Co ciekawe jest on przeznaczony raczej do małych butelek, ale i tutaj Vaporesso daje nam pomocną radę. Wystarczy wyjąć ustnik, co okazuje się fajnym i w sumie niecodziennym rozwiązaniem.

Atomizer Vaporesso iTank z grzałkami GTI Mesh to atomizer jak każdy inny, ale ogromnym plusem jest ograniczenie wycieków liquidu dzięki nowemu systemowi cyrkulacji. Na pewno wart uwagi dla kogoś, kto ma dość wiecznej wilgoci w okolicach przelotów powietrza.

Zamów tutaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here