Vaporesso GEN 80S- lekkie i kompaktowe zasilanie!

0
3024

Vaporesso to znany producent, którego przedstawiać nie trzeba. W ostatnim czasie zachwycił mnie Target 100, czyli małe zasilanie na akumulator 21700. Teraz firma postawiła na coś jeszcze bardziej kompaktowego. Najnowsze urządzenie, czyli Vaporesso GEN 80S jest zasilany pojedynczym akumulatorem 18650 i generuje 80W mocy, ciekawi?

 

Specyfikacja:

Wymiary: 87 x 34 x 25,5 [mm]
Moc maksymalna: 80 W
Zasilanie: akumulator 18650
Ładowanie: USB typu C (5V/2A)

 

Kolorystyka:

Wersji kolorystycznych jest wiele, szkoda tylko, że nie znalazła się wśród nich klasyczna czerwień, charakterystyczna dla serii GEN.

 

 

Budowa:

Zakładam, że powłoka którą pokryty jest GEN 80S jest identyczna, albo bardzo zbliżona do tej, której Vaporesso używało w przeszłości. Cieszę się, że producent zdecydował się na wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań. Dodatkowo, zastosowano tutaj jedną z najbardziej bezawaryjnych metod montażu akumulatora, czyli c-frame.

Konektor 510 został dodatkowo wzmocniony, przez zastosowanie dłuższych śrub. Pytanie tylko, do czego te zostały przymocowane. Osobiście nigdy nie miałem problemów z pinem w urządzeniach od Vaporesso, ale dobrze wiedzieć, że producent stara się stale poprawiać swoje produkty.

 

Elektronika:

Axon to chipset, który na rynku funkcjonuje już od długiego czasu. Posiada wiele zabezpieczeń zapewniających komfort użytkowania, a podaż mocy i zarządzanie baterią są bardzo dobre.

 

 

W pudełku:

*Na zdjęciu znajduje się wersja z atomizerem iTank, przy zakupie samego zasilania, w pudełku znajduje się tylko kabel do ładowania.

 

 

Podsumowanie:

Vaporesso GEN 80S to ciekawa alternatywa dla innych, popularnych zasilań. Jeżeli szukacie czegoś kompaktowego, to warto się nim zainteresować. Podsumowując; solidny chipset, niewielkie rozmiary i bezawaryjna metoda montażu akumulatorów. Czego chcieć więcej?

 

Więcej na temat Vaporesso GEN 80S przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here