Smok Solus G-Box – prawdziwa perełka w serii Solus!

0
1308

Zapraszamy do poznania Smoka Solusa G-Box Kit – kompaktowego urządzenia z rozbudowanej o kilka modeli serii . To urządzenie, które łączy w sobie doskonałą technologię i elegancję w niewielkich wymiarach, sprawiając kłopoty z kwalifikacją. Albowiem czy mamy do czynienia z boxem wykorzystującym wygodne poda? A może to jedynie design, który ma przyćmić brak pomysłu na nowe urządzenia w pędzącym jak szalonym rynku e-papierosów ostatnich kilku miesięcy.

Ta mała maszyna jest zasilana przez baterię o pojemności 700mAh, co może cię zaskoczyć, biorąc pod uwagę jej niewielki rozmiar. Ale nie daj się zwieść – Solus G-Box Kit oferuje moc wyjściową 15W, która jeśli chodzi o małego poda brzmi całkiem ciekawie, dając umiarkowaną ilość chmury. Dzięki tej baterii w połączeniu z wspomnianymi 15 W będziemy mogli dłużej cieszyć się  sesjami wapowania bez obaw o szybkie wyładowanie.

Kartridż o pojemności 2.5ml to prawdziwy skarbiec smaków chciałbym powiedzieć, lecz niestety jest to wynik galopujących zakazów i nakazów rządzących. Niezależnie od tego, czy preferujesz intensywne aromaty, czy subtelne mieszanki, sprawdzone wkłady z dedykowanego systemu grzewczego Solus powinny sprostać oczekiwaniom klientów, którzy korzystają lub korzystali z podobnych urządzeń. Dla starych wyjadaczy pamiętających czasy Limitless będzie to tylko poranna kawka bez mleka i cukru.

Dzięki wskaźnikowi baterii w postaci diody LED zawsze będziesz wiedział, kiedy czas naładować swoje urządzenie. Jest to zdecydowany plus, ponieważ pody zazwyczaj ekranu kontroli nie potrzebują. Bateria o wyżej wspomnianej oporności 700mAh zachowa się lepiej bez przymusu wbudowanego wyświetlacza.

A jeśli chodzi o ładowanie, Solus G-Box Kit robi to w standardowy sposób. Korzystając z portu USB typu C, możesz w krótkim czasie cieszyć się pełnym naładowaniem. Ładowanie to już nie jest problem – to tylko krótka przerwa między kolejnymi sesjami wapowania. Należy pamiętać o odpowiednim dobraniu kostki, aby zbytnio nie stymulować serca naszego urządzenia.

Jednak to, co wyróżnia Solus G-Box Kit na tle innych urządzeń, to regulacja przepływu powietrza za pomocą obrotu kartridża. To twoja kontrola nad intensywnością wdechów, dzięki której możesz dostosować wapowanie do własnych upodobań. Jest co ciekawe rozwiązanie, dające jedno oczko do alternatywy indywidualności i wyrobienia sobie odpowiedniego stylu wapowania.

Materiał PCTG, z którego wykonano Solus G-Box Kit, to połączenie wytrzymałości i przejrzystości. To elegancki wygląd, który umożliwia ci zobaczenie ilości pozostałego liquidu, a jednocześnie zapewnia ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Podsumowanie:

Jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia, cena do jakości wypada naprawdę korzystnie. Po mojej- mniej przychylnej – ocenie Solusa G, mam większe skłonności cieszyć się tym „Boxem” oczywiście mogłoby być lepiej, ale jest to fajny początek wprowadzenia powiewu świeżości do wydawałoby się zamrożonej serii Solus od Smoka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here