Vaporesso Luxe Q2 – Nowy skórzany członek rodziny

0
881

Vaporesso Luxe Q2 to najnowsza odsłona z rodzinny „Luxe”. Czy czymś nowym zaskoczą nas? Sprawdźmy.

Specyfikacja:

  • Wymiary:  96.8x26x18.6mm
  • Sposób aktywacji: auto draw
  • Moc (W): nie określono
  • Zespół grzewczy: wymienne wkłady z grzałka Luxe
  • Akumulator: 1000mAh (wbudowany)
  • Typ USB – USB-C 2A
Budowa i wygląd

Vaporesso Luxe Q2 prezentuje się nam tym razem ze skórzanym wykończeniem, dodaje to z pewnością powiew świeżości wśród klasycznych metalowych obudowań od tego producenta. Urządzenie też prezentuje się dużo bardziej minimalistycznie i z pewnością znajdzie duże grono zwolenników takiego rozwiązania.

Standardowo jak na pody od Vaporesso przystało Luxe Q2 wyposażony jest w wbudowany akumulator o pojemności 1000mAh. Przy zwykłym, codziennym użytkowaniu wystarczy nam na spokojnie na cały dzień vapowania. Ładowanie klasyczne USB-C, z możliwością szybkiego naładowania.

Wraz z urządzeniem dostaniemy nowe wkłady z wbudowaną grzałką o opornościach 0.6Ω i 1.0Ω. Samo uzupełnianie kartridża płynem nie odbywa się tutaj przez „przełamanie” ustnika, a klasyczne odciągnięcie bocznej uszczelki. Jednak pod jest kompatybilny z całą rodziną grzałek z serii Luxe.
Dodatkowo z boku urządzenia mamy możliwość klasycznej regulacji przelotów powietrza z MTL do RDL.

Kolorystyka

Podsumowanie

Szczerze mówiąc wygląda na to, że producentom kończą się powoli pomysły na nowości. Vaporesso Luxe Q2 nie przedstawia nam nic nowego, a wręcz wraca do starszych rozwiązań (nowe wkłady z uzupełnianiem od boku). Jedynie sam wygląd urządzenia przyciąga uwagę przez swoją prostotę i minimalizm. Skórzane wykończenie dodaje lekkiego prestiżu, a także wygodniej powinno się trzymać samego poda w ręce.
A Wy co myślicie?

Więcej na stronie producenta tutaj.
Sprawdź też Vaporesso Luxe X Pro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here