Vaporesso Luxe X Pro – Futurystyczny Pod

0
1659

Pody od Vaporesso to jedne z popularniejszych urządzeń. Seria Luxe doczekała się już wielu wariantów, więc czas na kolejny z nich. Przedstawiam Vaporesso Luxe X Pro.

Specyfikacja:

  • Wymiary: 99.1x35x23.4mm
  • Sposób aktywacji: auto draw i przez przycisk
  • Moc (W): max 40W
  • Zespół grzewczy: wymienne wkłady z grzałka Luxe X, lub grzałki GTX
  • Akumulator: 1500mAh (wbudowany)
  • Typ USB – USB-C
Budowa i wygląd:

Vaporesso Luxe X Pro prezentuje się dość futurystycznie, na pewno jest to urządzenie które przyciąga oko. Pomimo niewielkich rozmiarów producent pomieścił zarówno główny przycisk do aktywacji urządzenia, jak i do zmiany watów. Luxe X Pro ma możliwość regulacji do 40W, jednak martwi mnie przy tym niewielkiej pojemności akumulator, bo 1500mAh. Przy vapowaniu na maksymalnej mocy, obawiam się, że urządzenie będziemy zmuszeni ładować dość często.

Urządzenie pozwala nam na vapowanie albo przez auto draw (zaciągnięcie), bądź klasycznie przez przycisk. Dodatkowo producent zamieścił informację, że poprzez naciśnięcie trzy krotnie głównego przycisku, zablokujemy go. Dzięki temu pod nie włączy nam się przypadkowo w kieszeni, a dalej będziemy mogli z niego korzystać przez auto draw.
Osobiście jestem zwolenniczką tych możliwości, jednak wiem, że bywają też awaryjne. Często urządzenie uruchamia się samoczynnie przez poruszenie kartridżem. Miejmy nadzieję, że Vaporesso poradziło sobie z tym i nie będzie to wadą Luxe X Pro.

Klasycznie z boku znajduje się regulacja przelotów powietrza, pozwalająca vapować z MTL do RDL.

Producent daje nam możliwość wyboru co do zespołu grzewczego. Urządzenie kompatybilne jest zarówno z wkładami na niewymienialne grzałki, bądź pustego na grzałki GTX. Wszystkie z nich są meshowe.

Kolorystyka:

 

Vaporesso Luxe X Pro zapowiada się jako urządzenie, które sprawdzi się dla początkujących użytkowników e-papierosów. Jest bardzo proste w obsłudze plus daje nam dodatkowe możliwości.

Więcej na stronie producenta tutaj.
Sprawdź też Vaporesso Coss

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here