OXVA Xlim SQ Pro Kit – Pogromca Ursy Baby

0
3591

OXVA, znana marka w świecie vapowania wprowadza na rynek kolejny hit – OXVA Xlim SQ Pro Kit. Jest to ulepszona wersja Xlim SQ, która łączy w sobie zaawansowane technologie z eleganckim designem. Największą nowością jest kolory ekran, dzięki któremu urządzenie zdecydowanie zasługuje na dopisek „PRO”. Sprawdźmy, czym jeszcze może nas zaskoczyć.

Wygląd i budowa

Mamy tutaj do czynienia z coraz bardziej popularnym formatem małego pudełkowego kształtu, znanego już z Ursy baby pro lub Smoka PROPOD’A GT. OXVA nie zostaje z tyłu i prezentuje nam urządzenie, które jest zarówno kompaktowe, jak i eleganckie. Największą nowością jest zastosowanie kolorowego ekranu, który oferuje różne motywy, tryby działania i bez problemu pozwoli nam sprawdzić najważniejsze parametry.

Bateria i wydajność

Urządzenie jest wyposażone w ogromną baterię 1200mah, która według producenta pozwala na użytkowanie aż do 3 dni. Dodatkowym atutem na pewno jest też zastosowanie USB-C, które w połączeniu z szybkim ładowaniem pozwoli nam naładować urządzenie już w 45 minut. OXVA Xlim SQ Pro oferuje nam moc maksymalną 30W co w połączeniu z szeroką gamą kompatybilnych wkładów powinno zadowolić każdego użytkownika.

Kolorystyka

Urządzenie dostępne jest w 8 różnych kolorach, są one głównie stonowane i eleganckie. Z pewnością przyciągają uwagę.

Specyfikacja

Zawartość Pudełka

Podsumowanie

OXVA Xlim SQ Pro Kit to urządzenie, które zdecydowanie zadowoli osoby szukające małego, zgrabnego urządzenia w eleganckim wydaniu. Nada się zarówno dla tych bardziej profesjonalnych użytkowników, jak i dla początkujących dzięki prostocie obsługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here