SMOK Propod GT Kit – nowy „kanciak” od SMOKA

0
1376

Na rynku widzimy coraz więcej kanciastych urządzeń. Czyżby nowy trend na rynku? Firma SMOK nie zostaje z tyłu i przedstawia nam swoje najnowsze dzieło – SMOK PROPOD GT Kit, nową odsłonę niedawno przedstawionego urządzenia PROPOD KIT, o którym więcej możecie przeczytać tutaj. Czy producent czymś nas zaskoczy? Sprawdźmy!

Wygląd i konstrukcja

Urządzenie bardzo mocno przypomina zaprezentowaną już jakiś czas temu Ursę Baby. PROPOD GT Kit wykonany jest głównie z trwałego stopu cynku, który gwarantuje długotrwałą wytrzymałość. Mamy też półprzeźroczyste okienko dookoła wkładu. Pozwoli nam to dokładnie kontrolować ilość liquidu w urządzenie. Pudełkowy kształt jest nie tylko stylowy, ale także ergonomiczny, co sprawia, że bardzo dobrze leży w dłoni. Nowy pod jest też wyposażony w oświetlenie RGB, które z pewnością może przyciągnąć uwagę.

Moc i wydajność

Za serce urządzenia odpowiada bateria o pojemności 700mAh, a dzięki szybkiemu ładowaniu nie będziemy musieli rozstawać się z nim na długo. PROPOD GT Kit dysponuje mocą aż 22W, Nie mamy jednak nad nią żadnej kontroli, co może być dużym minusem dla wielu użytkowników. Urządzenie samo dostosowuje moc do grzałki, z której korzystamy.

Wkłady

Na pewno dużym plusem jest zastosowanie wkładów znanych już bardzo dobrze z serii novo 2. Dostępność tych kartridży oraz wygodne górne zalewanie jest zdecydowanym atutem. W zestawie znajdziemy meshowe wkłady o oporności 0.8Ω oraz 0.6Ω.

Kolorystyka

Urządzenie będzie dostępne w 6 różnych kolorach. Znajdziemy tam zarówno krzykliwe kolory jak i te bardziej stonowane, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zabrakło niestety jednak wariantu czarnego, który mimo wszystko jest jednym z najczęściej wybieranych kolorów.

Podsumowanie

SMOK Propod GT Kit to bez wątpienia jedno z ciekawszych urządzeń na rynku e-papierosów. Jeśli lubisz kwadratowy kształt urządzenia w połączeniu z oświetleniem RGB SMOK Propod GT Kit może być idealnym wyborem dla Ciebie!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here