Smok PROPOD – dwójka pod przykrywką

1
4416
vapepoland-smok-propod-1

Smok PROPOD, czyli nowy sprzęt od smoka, ale czy na pewno ? Zaprezentowane urządzenie korzysta z kultowych już kartridży do Novo 2. Pytanie brzmi, czym tak naprawdę różni się od poprzednich edycji dwójek ?

Konstrukcja

vapepoland-smok-propod-2Smok PROPOD konstrukcyjnie przypomina sprzęty z serii Novo 2. Różnicą zasadniczą jest dolna część urządzenia wykonana z żelu silikonowego, którego faktura wypłynie na przyjemniejsze trzymanie poda w ręku.

vapepoland-smok-propod-5Nowego poda od Smoka aktywujemy przez zaciąganie, ale mamy także możliwość wapowania z pomocą przycisku. Takie rozwiązanie widywaliśmy już wcześniej i zazwyczaj spotykało się z przyjemnym odzewem użytkowników.

vapepoland-smok-propod-3Urządzenie posiada wbudowaną baterię o pojemności 800 mAh, a naładujemy je za pomocą USB typu C. Maksymalna moc wyjściowa PROPODA to 22 waty.

Ledowa lampka na przycisku zapewni nam informacje o trybie wapowania oraz stopniu naładowania naszego poda. Kolory odpowiadające za stan baterii to kolejno zielony, pomarańcz a na końcu czerwień.

Wkłady

vapepoland-smok-propod-6Elementem użytkowym będą wkłady, które znamy dobrze z serii Novo 2. Szeroka kompatybilność oraz dostępność kartridży jest dużym plusem dla wielu konsumentów. Nieważne, do którego sklepu się udamy, wkłady powinny być dostępne. Znajdziemy wersje zalewane odgórnie, a także te poprzednie z boczną uszczelką.

Kolorystyka

Pod trafi na rynek w 7 różnych kolorach. W przeciwieństwie do niektórych urządzeń smoka kolory są stonowane i eleganckie. Podobna sytuacja miała miejsce przy premierze Solusa 2, którego wariant Ocean Green znalazł się też tutaj. Mnie osobiście podoba się Stone Green wyróżniający się najbardziej z całej przedstawionej gamy.

Opakowanie

W pudełku znajdziemy PROPODA, kabel do ładowania oraz w zależności od miejsca, w którym mieszkamy, dwa lub jeden kartridż. W naszym przypadku będzie to edycja europejska, którą wyposażono w dwa kartridże, więc nie musimy doliczać do ceny dodatkowego wkładu.

Podsumowanie

Smok PROPOD to tak naprawdę kolejna edycja dobrze znanej dwójki. Jeśli nie posiadaliście wcześniej ani jednego urządzenia z tej serii lub bardzo wam odpowiadało, warto rozważyć tego poda przy wyborze następnego e-papierosa.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here