Oxva Xlim SQ-kolejny do kolekcji

0
1673

Oxva to producent, którego urządzenia, a konkretnie pody zbierają coraz większą rzeszę fanów. Małe, poręczne sprzęty to wizytówka tego twórcy. Dzisiaj bliżej przyjrzymy się Oxva Xlim SQ. 

Xlim SQ to pod, który wyglądem można przyrównać do popularnego Aspire Riil X. Są jednak pewne, dość spore różnice. Wbudowany akumulator, którym dysponujemy to aż 900 mAh. Żeby tego było mało to naładujemy go do 80% w około 30 minut. Maksymalna moc wyjściowa tego urządzenia to 25W. Pod nie ma ekranu, komunikuje się z nami za pomocą diody w dolnej części urządzenia.
Kolorów jest całkiem sporo jak w całej tej serii.
Oxva Xlim SQProducent na stronie podzielił wkłady na dwie kategorie. Wkład 0.6Ω służy do RDL, natomiast 0.8Ω oraz 1.2Ω MTL/ sól nikotynowa.
Wkłady są zaprojektowany w sposób, który zapobiega wyciekom. Zalewanie jest od boku kartridża. Regulacja przepływu powietrza wydaje się dość precyzyjna.
Dodatkowo są one kompatybilne z innymi sprzętami Oxva.
Kolejną coraz częściej spotykaną rzeczą, zwłaszcza przy małych urządzeniach jest dodawany do zestawu łańcuszek, który ma pełnić funkcję dekoracyjną oraz użytkową.
Oxva Xlim SQ

Podsumowanie

Oxva Xlim SQ to pod jakich wiele na obecnym rynku. Siłę przebicia może zyskać dzięki popularności poprzednich sprzętów tego producenta. Czy warto? Warto, jeśli ktoś szuka takiego e-papierosa, ale nie ma wielu różnic w porównaniu do starszych modeli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here