VOOPOO Argus G2 – Odświeżony model

0
659

VOOPOO jakiś czas temu zajęło się odświeżeniem swoich najpopularniejszych urządzeń, ulepszając je i wprowadzając ponownie do sprzedaży. Dzisiaj przyjrzymy się młodszemu bratu Argusa G, i przekonamy się, czym może nas zaskoczyć!

Wygląd i budowa

Urządzenie raczej nie zmieniło swojej bryły, cały czas mamy do czynienia z podłużnym, dobrze leżącym w dłoni podem wykonanym głównie ze stopu cynku. Dużą zmianą, która z pewnością pierwsza rzuca się w oczy, jest nowy ekran. VOOPOO rezygnuje tutaj z prostego, czarno-białego ekranu OLED i prezentuje nam zupełnie nowy, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala. Dzięki niemu urządzenie z pewnością wygląda bardziej nowocześnie.

Bateria i wydajność

VOOPOO nie zdecydowało się zwiększyć baterii względem poprzedniego modelu, w urządzeniu nadal znajdziemy baterię o pojemności 1000mah, co jest dość dobrą pojemnością jak na jego rozmiar, jednak patrząc na zużycie baterii przez ekran, może się okazać, że będzie wytrzymywał delikatnie krócej od swojego poprzednika. Nie powinno to jednak przeszkodzić w wytrzymaniu całego dnia na jednym naładowaniu. Została za to zwiększona maksymalna moc urządzenia, która wynosi teraz aż 30W. W połączeniu z nowymi wkładami 0.4Ω powinno nam to zapewnić świetne doznania podczas wapowania.

Kolorystyka

Specyfikacja

Zawartość opakowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here