Suorin Spce Pod-spory pod

0
235
Suorin Spce

Suorin nie jest zbyt popularnym producentem na naszym rynku, ale warto na niego zwrócić uwagę. Suorin Spce to pod, który wyróżnia się nie tylko swoimi gabarytami i kształtem, ale również specyfikacjami. Warto wspomnień, że producent słynie z wysokiej jakości swoich wyrobów.

Suorin Spce jest prawie zwykłym podem o sporym akumulatorze. Producent umieścił w nim ogniwo o pojemności 1500 mAh, co w połączeniu z obecnie obowiązującym USB C daje wynik naprawdę zadowalający. „Niestety albo i stety” ogromna pojemność akumulatora wpłynęła na gabaryty urządzenia. Jego wymiary to 115,2mm na 41,2mm a przy tym waży 126,5g. Najnowsze pody ważą zazwyczaj w okolicach 60g-70g, więc różnica jest spora. Na pewno czuć go w ręce. Na szczęście tę wagę i gabaryty producent wynagradza ciekawymi opcjami kolorystycznymi. Wśród tak skrajnych wzorów każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Nawet fani militariów.
Suorin SpcePorzućmy temat wagi i skupmy się na aspektach użytkowania. Pod posiada ekran, na którym znajdziemy podstawowe informacje jak obecna moc, oporność grzałki czy poziom naładowania akumulatora. Suorin Spce nie ma standardowych przycisków do regulowania mocy. Odbywa się to za pomocą pokrętła tak samo jak w Lost Vape Centaurus M200. To samo pokrętło służy również za zwykły „fire button”. Niecodzienne rozwiązanie, ale na pewno ciekawe.
Póki co dostępne są tylko dwie skrajne grzałki. Jest to 0.6Ω, która świetnie sprawdzi się dla RDL oraz 1.0Ω, która z kolei powinna dobrze pracować na zaciąganiu MTL pod warunkiem odpowiedniego ustawienia przepływu powietrza. Skoro mowa o przepływie powietrza to regulacja jest wbudowana we wkład i znajduje się na górze urządzenia.
Wkład na szczęście zalewany jest od boku, co w połączeniu z zabezpieczeniami z silikonu powinno porządnie minimalizować wycieki płynu.

Podsumowanie

Suorin Spce jest świetną opcją dla ludzi, którzy prowadzą dość aktywny tryb życia z racji na duży akumulator i dość solidną konstrukcję urządzenia. Sporym zmartwieniem jest jedynie zbyt mała ilość grzałek do wyboru, ale miejmy nadzieję, że to się w przyszłości zmieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here