Vaporesso Xros 2 – kolejna nowość?

0
4128

Vaporesso podobnie jak Voopoo lubi odświeżać swoje sprzęty, więc pojawił się Vaporesso Xros 2 Pod.

Vaporesso Xros 2 to kolejny pod, a przecież jest ich naprawdę wiele na rynku. Sam producent rok temu wydał na świat pierwszą wersję Xros a w międzyczasie pojawił się również Xros Nano. Czy ten e-papieros jest nowością w świecie vape?

Specyfikacja:

-wbudowany akumulator 1000 mAh
-moc wyjściowa 11 W – 16 W
-pojemność wkładu 2 ml
-ładowanie USB C 5 V/1 A

Vaporesso chwali się dopracowaną regulacją przepływu powietrza. Sposób zaciągania to MTL, ale dzięki regulacji można go dopasować do siebie. Przy maksymalnie otwartym przepływie uczucie zaciągania będzie lekkie i luźne. Czy to plus? Kwestia gustu, ponieważ MTL kojarzy się z bardzo ciasnym przepływem powietrza i większość tego typu podów właśnie taki ma.

Wkłady

Wkłady, w jakie wyposażony jest Vaporesso Xros 2 to 1.2 Ω oraz 0.8 Ω z siatką mesh. Są to te same wkłady, które pasują do Xros i Xros Nano. Zalewane są od góry po uprzednim zdjęciu części z ustnikiem. Wkład posiada dodatkowy otwór na odprowadzanie powietrza, więc nie tworzą się bąbelki w środku.
W standardzie od Vaporesso dostajemy technologię zapobiegającą wyciekom, która jak możemy zauważyć w innych urządzeniach tego producenta, sprawdza się dość dobrze.

Vaporesso Xros 2 aktywujemy poprzez zaciągnięcie bądź przycisk.
Wbudowany akumulator to 1000 mAh a naładujemy go poprzez USB C w nie dłużej niż godzinę. Urządzenie informuje nas o poziomie baterii poprzez diody.

Podsumowanie

Vaporesso Xros 2 niczym nie wyróżnia się na tle konkurencyjnych urządzeń, których na rynku jest wiele. Szukając urządzenia dla siebie, warto na niego zwrócić uwagę, ale pod warunkiem, że nie przeszkadza nam zaciągnie MTL.

Więcej informacji o pierwszej wersji Vaporesso Xros.
Informacje od producenta na temat Xros 2 znajdziesz tutaj.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here