Damn Vape Atemporal RTA – niecodzienne rozwiązanie

0
1334
Atemporal RTA, czyli dzieło współpracy The Mind Flayer z Damn Vape. Producent ten znany jest między innymi z parowników takich jak DOOM bądź Fresia. Czy nietypowy system przepływu liquidu oraz baza z możliwością montażu grzałki w obie strony, oznaczają kolejny sukces na rynku atomizerów?
Konstrukcja:

Damn Vape Atemporal RTA to parownik o masywnej konstrukcji. W oczy rzuca się pierścień przepływu powietrza umieszczony na dole parownika, sygnowany nazwą atomizera. Liquid zalejemy standardowo od góry, przekręcając top cap o 1/4 obrotu.

Niestandardowy jest za to sposób, w jaki płyn dociera do naszej grzałki. Liquid spływa na bawełnę od góry przez otwory w komorze, a jego nadmiar zbiera się w rynnie pod grzałką, z której odsączany jest przez nośnik.

Baza atomizera umożliwi nam zamontowanie jednej grzałki nawiniętej lewo lub prawoskrętnie dzięki specjalnie przystosowanym zaciskom. Powietrze dociera do grzałki przez kilkanaście otworów umiejscowionych po jej obu stronach. Para wyprowadzana jest przez komin z nakładką kompresującą ilość powietrza w komorze bazy.

Dane techniczne:

materiał: stal nierdzewna
wymiary: Φ24,0 x 31,2 / 38,2
waga: 130 g
ustnik: typ 810

Kolorystyka:

Damn Vape Atemporal RTA dostępny jest standardowych kolorach takich jak czarny, srebrny czy gunmetal. Ciekawie prezentuje się wersja kolorystyczna blue metal, jednak znalezienie pasującego zasilania nie będzie łatwym zadaniem. Większą popularność zyskają raczej standardowe warianty parownika.

Opakowanie:

Pudełko przykuwa wzrok dzięki czarno-różowej kolorystyce. Znajdziemy w nim aż dwa szkiełka powiększające oraz przedłużkę komina pozwalającą na ich montaż. Dodatkowo w zestawie zawarte są części zamienne i jedna grzałka 0,3 ohma.

Wnioski:

Atemporal RTA to naprawdę udany atomizer. Niespotykany w tym segmencie innowacyjny system przepływu liquidu oraz ciekawa baza sprawiają, że warto rzucić na niego okiem. Mnie osobiście całość się podoba i gdy tylko atomizer będzie dostępny w Polsce, dodam go do swojej kolekcji

Więcej na temat Damn Vape Atemporal RTA przeczytacie tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here